Selena Gomez i Camilo łączą siły w „999”


2021.08.28

opublikował:

Selena Gomez i Camilo łączą siły w „999”

fot. mat. pras.

Kilka miesięcy po premierze hiszpańskojęzycznej epki „Revelación”, Selena Gomez prezentuje kolejny utwór w tym języku – tym razem „999” w duecie z kolumbijskim wokalistą i kompozytorem Camilo.

Autorem „999” jest Camilo, a za produkcję utworu odpowiada Edgar Barrera. Najnowszy singiel Seleny Gomez to rytmiczny popowy utwór, który jest bardzo chwytliwą balladą. Do utworu powstał piękny teledysk w reżyserii Sophie Muller. Artyści w tekście śpiewają: „Nie chcę robić tego powoli. Wiem, że o mnie myślisz… Jeśli chcesz jechać z prędkością 1000 na godzinę, ja jestem już na 999”.

Camilo to wspaniały kompozytor i wokalista, który z dumą prezentuje serce na dłoni, dlatego też od razu doszliśmy do porozumienia. Jestem niezmiernie podekscytowana, że możemy razem pracować – opowiada Gomez.

Również Camilo jest zachwycony: – Współpraca z Seleną Gomez to prawdziwy przywilej. Od samego początku pisałem „999” z jej wokalem w głowie. Myślę, że utwór nie powstałby, gdyby nie moje marzenia o współpracy z Seleną. Jestem podekscytowany znaczeniem tego duetu dla mnie i mojej kariery, z tak bliską mi piosenką i tak szanowaną i uwielbianą przeze mnie artystką. Ciężko mi w to uwierzyć, bo jeszcze dwa czy trzy lata temu zapytany w wywiadzie o wymarzoną współpracę, odpowiadałem bez namysłu „Selena Gomez”, a teraz marzenia stały się rzeczywistością.

„999” to następca epki „Revelación”, która ukazała się 12 marca 2021 i miała najlepszy tydzień otwarcia latynoskiej wokalistki od 2017. Na wydawnictwo trafiły duety z Myke Towersem czy Rauw Alejandro.

W rozmowie z magazynem „Billboard” Selena Gomez tak opisała znaczenie „Revelación”: – Dawno tak nie stresowałam się żadną premierą, ponieważ nagranie takiego projektu chodziło mi po głowie od ponad dekady. Chciałam, by było to doskonałe wydawnictwo. Niezmiernie cieszę się, że zostało odebrane w tak pozytywny sposób. Nie tylko przez moich fanów, ale także osoby, które nigdy wcześniej nie zetknęły się z moją muzyką.

Laureat Latin Grammy Camilo to najpopularniejszy latynoski artysta na TikToku (ponad 23 mln obserwujących). Niedawno artysta wydał wspólnie z Shawnem Mendesem remix utworu „Kesi”.

Polecane

Share This