Selena Gomez nagrała z gwiazdami k-popu


2020.08.29

opublikował:

Selena Gomez nagrała z gwiazdami k-popu

BLACKPINK i Selena Gomez w słodkim singlu „Ice Cream”. Wspólny singiel pojawi się w dwóch odcinkach kulinarnego programu Gomez realizowanego dla HBO Max, „Selena + Chef”.

„Ice Cream” to następca „How You Like That”, nominowanego do 2020 MTV Video Music Award w kategorii Piosenka lata. Singiel zdobył 100 mln streamów w Spotify w niecały miesiąc. Utwór zadebiutował na 33. pozycji Billboard Hot 100, co sprawiło, że BLACKPINK stało się drugą najwyżej notowaną grupą k-popową w zestawieniu w momencie premiery. Oficjalny klip pobił rekord w szybkości zdobycia 10 mln polubień oraz wyświetleń w ciągu 24 h. Utwór w dniu premiery przesłuchało na Spotify ponad 4 miliony razy. Okazał się on najlepszym debiutem dla żeńskiej grupy muzycznej w historii platformy.

Debiutancki album BLACKPINK ukaże się 2 października 2020. Dziewczyny debiutowały w 2016 EP-ką „SQUARE ONE” i od tego momentu są jednym z najpopularniejszych popowych zespołów na całym świecie. Za sprawą mini-albumów „SQUARE UP” oraz „Kill This Love”, girlsband podbił serca milionów fanów. BLACKPINK to pierwsza k-popowa grupa, która wystąpiła na Coachelli.

Polecane


Share This