Sentino atakuje Kaza Bałagane, a ten odpowiada


2018.11.29

opublikował:

Sentino atakuje Kaza Bałagane, a ten odpowiada

foto: kadr z wideo

Minęło już kilka miesięcy, odkąd Kaz Bałagane zaatakował Sentino na „Mixtapie 6” DJ-a Decksa. Sentino odpowiedział podczas instagramowego live’a, mówiąc o Kazku: – To jest śmieć, ostatni śmieć. Mam wy***ane na Kaza, dla mnie to jest pi*****lony obszczymur przydupas, który bardzo dużo zyskał na naszej współpracy.

Bałagane odpowiedział bardzo szybko, kierując do Sentino kilka zdań opublikowanych na Instastory. – Sentino, ty j***ny lamusie gnojony całe życie. Nie powiem, kto ma film na telefonie, jak spi****lasz i krzyczysz „policja, ratunku”, po czym udajesz martwego. Przestań się bawić w takie głupstwa. Nie ma osoby, która cię w tym mieście szanuje – napisał Bałagane.

Kaz opublikował także kadr z nagrania wideo, o którym pisał, opatrując go komentarzem: – Bardzo ładna twarz konfidenta. I ten strach w oczach. Myślałeś, co się stanie, jak ludzie zobaczą, jak błagasz policję o pomoc?

Sentino odniósł się do ataku Bałagane na swoim Instastory. – Powiedziałem raz na wasze życzenie, jak to wszystko widzę – napisał do fanów Sentino. – A ktoś co się porusza wśród dzieci, niech nie opowiada o filmikach, wpi****jąc inne osoby, ani niech nie obraża tych, o których już się może spodziewać, że ich spotka – zakończył.

Polecane

Share This