Sentino atakuje rodzimą scenę: „Zanim było social media, w Polsce było jak w Afryce”


2020.03.23

opublikował:

Sentino atakuje rodzimą scenę: „Zanim było social media, w Polsce było jak w Afryce”

foto: facebook.com

Sentino dorobił się w Polsce grupy oddanych fanów, jednak nie jest ona szczególnie liczna. Raper dba o to, by to grono regularnie się uszczuplało, zapowiadając, że nie zamierza już nagrywać po polsku, a także wbijając szpile słuchaczom i scenie.

Kilka miesięcy temu artysta przypomniał wszystkim, że zrewolucjonizował polski rap, stwierdzając: – Teraz cała Polska brzmi tak jak ja sześć lat temu. Dziś Sentino wymienia swoje kolejne zasługi dla rodzimej sceny, pisząc na Instagramie:

W Polsce chyba zapomnieliście, kto pierwszy liczył hajs na klipach, rapował z akcentem, nawijał o swagu i ulicy w Jordanach. True Religion cała szafa w 2010, jak kasztany słuchały jakiegoś gówna z ławek. Dlatego, że zapomnieli, nie wrócę. Dlatego, że zanim były social media, było jak w Afryce w Polsce. Ja ich nauczyłem stylu, a jak dostaliście Internet w telefonach, to zapomnieliście, kto był waszym OG – komentuje Sentino.

Czy raper krytykuje całą scenę? Nie, Sentino dostrzega wyjątki, jednak nie wymienia ich zbyt wiele.

Malik jedyny normalny artysta u Was. Blacha i jego banda z nowych też git. Reszta kosz – pisze autor „Zabójstwa lirycznego”.

Polecane

Share This