Sentino komentuje diss Dawida Obserwatora i Intruza

"Będziecie się modlić do Światowida".


2021.04.13

opublikował:

Sentino komentuje diss Dawida Obserwatora i Intruza

fot. kadr z wideo

Wczoraj w sieci pojawił się kolejny diss wymierzony w Sentino. Tym razem autora „Zabójstwa lirycznego” zaatakowali reprezentanci Step Records – Dawid Obserwator i Intruz. „Po co wołałeś psiarnie, chciałеś pytać o drogę? / I leżysz na Marbelli, ostatnie chwile klaunie / A w Berlinie świadczyłeś usługi seksualne . Dla mnie to nienormalne i dziwi mnie tylko jedno / Kto ru***ł twoją matkę, ze wyszło takie ścierwo?” – nawijał w pierwszej zwrotce utworu „Burdel Berlin” Dawid Obserwator.

Sentino raczej nie nagra odpowiedzi, ale odnosi się do dissu w mediach społecznościowych. Raper cytuje wers o swojej matce, komentując:

Każde słowo będzie rozliczone. Będziecie się modlić do Światowida.

Sprawdź także: Dawid Obserwator i Intruz dissują Sentino: „Kto ru****ł twoją matkę, ze wyszło takie ścierwo”

Sentino planował wydać w tym roku cztery polskojęzyczne płyty, po czym praktycznie rozstać się z naszym rynkiem. Raper zmienił zdanie i obecnie mówi jedynie o dwóch. W ubiegłym tygodniu w sieci pojawił się album „Czary mary”, w czerwcu ma do niego dołączyć „Fenix”.

Jeśli chcecie mnie supportować, kupujcie płyty i kupcie ostatnie zwrotki. Po płycie „Fenix”, która wyjdzie tylko fizycznie, kończy się moja przygoda z Polską. Nie ukrywam, że poza przykrością nie doświadczyłem wiele emocji. Mam nadzieję, że będziecie mnie wspierać dalej i uszanujecie moją decyzję. Ubrania Sicarios i wytwórnia będą dalej powiązane z Polską, bo będziemy wydawali młodych artystów, lecz dla mnie czas iść dalej – napisał Sentino.

Polecane

Share This