Sentino nagrał numer zatytułowany „Halo Policja”


2021.03.27

opublikował:

Sentino nagrał numer zatytułowany „Halo Policja”

Film „Halo Policja”, na którym widzimy Sentino uciekającego przed bijącymi go napastnikami, wzywającego na pomoc policję ciągnie się za raperem od 2018 roku. Wtedy to wspomniał o nim Kaz Bałagane, który poróżnił się z Alvarezem. Nagranie jest wyciągane przez oponentów autora „Tatuażyka” przy każdej okazji awantury z raperem. Sentino najwyraźniej miał tego dosyć i niezbyt komfortową dla siebie sytuację, chce przekuć w wyświetlenia pracujące na jego korzyść. Od dziś każdy, kto wpisze w wyszukiwarkę Sentino – Halo Policja zobaczy najnowszy teledysk rapera.

– Klip nagrany i zmontowany w jeden wieczór – czytam w opisie kawałka na kanale Sentino.

– Halo policja, ch*j wam wszystkim w d*pę
Z tytanu mój Richard, ty wpierdal*sz zupkę
Białe złoto nowy Day-Date, już nie Vintage
Money, power, respect i brylanty princess – słyszymy w refrenie najnowszego numeru Alvareza.

Sentino daje TPS-owi czas do północy. „Po 24.00 będą cię gonili skurwy**nu”

Sentino przyznał w mijającym tygodniu, że w polskim rapie jest kilku artystów, których szanuje – m.in. Bedoesa, Blachę, którego zaprosił na płytę czy Polską Wersję, ale nie brakuje też takich, na temat których nie ma najlepszego zdania. W tej drugiej grupie znalazł się TPS, którego Alvarez porównał do Harry’ego Pottera, choć w tym przypadku trudno uznać to za komplement.

Kiedy raperzy pokroju jakiegoś TPS-a zaczynają się na mój temat wypowiadać, mogę powiedzieć wprost: „wy***aj k***o, wyglądasz jak j***ny Harry Potter. Wyglądasz jak jakiś uczeń elitarnej szkoły brytyjskiej, gdzieś na polu golfowym. Czego ty myślisz ode mnie chcieć? Ja jestem w innej lidze i wagowej, i muzycznej, i ulicznej, i zarobkowej. O tym nawet nie będę zaczynał, w tych wiatrowych kurteczkach, w tych kaptureczkach liżesz d*pę jakimś typom, co mają jakieś komisy, kantory, lombardy, jakimś pseudomocnym ludziom. Ja poruszam się na zupełnie innym poziomie. Ja przez Farida poznałem Fat Joe, znam ludzi na całym świecie. Znam ludzi na skalę światową. Jeszcze pier***enie o jakimś mefedronie. Ty k***o j***na, nie ma żadnego mefedronu, tutaj jest 0,9, tutaj jest czysty koks. Mój jeden t-shirt kosztuje więcej niż cała twoja szafa – mówił podczas relacji na żywo Sentino.

TPS zamieścił na swoim story film, na którym Sentino ucieka przed goniącymi go mężczyznami i krzyczy „Halo, policja”.

– Cweltino prujdupo, się odkleiło od mefki, daj spokój. Jeb*ć cię konfidencie ty kur*a, wstydź się – mówi w kolejnym filmie radomski raper.

Teraz Sentino domaga się od TPS-a dowodów, które potwierdziłyby jego słowa o tym, że Alvarez jest konfidentem.

– Pokaż białka lamusie na liścia – napisał w ciągu dnia Sentino.

Nieco później dodał film, w którym oznaczył TPS-a.

Taki piękny ślimaczek TPS, masz czas do 24:00, żeby pokazać białka, albo po 24:00 będą Cię kur*a gonić skurwy*ynu. Będziesz uciekał z tymi okularami z planu Harrego Pottera – mówi Alvarez.

Na razie nie doczekaliśmy się odpowiedzi od radomskiego MC.

Polecane

Share This