Sentino: „Nigdy w tym życiu nie będę już goły. Będą przestępstwa i będą miliony”


2021.03.13

opublikował:

Sentino: „Nigdy w tym życiu nie będę już goły. Będą przestępstwa i będą miliony”

Wraz z dwoma nowymi singlami Sentino rozpoczął preorder albumu „Czary Mary”, która ma mieć swoją premierę 9 kwietnia. Na stronie preorderu czytamy, że będzie to pierwszy polski album rapera. Gościnnie na krążku udzieli się tylko jeden gość i będzie nim Blacha. Album został wydany w ściśle limitowanym nakładzie, który wynosi 500 sztuk. Za krążek wraz z wysyłką trzeba zapłacić 90 PLN.

Sentino o Quebo: „Ludzie z show-businessu zachowują się jak świnie”

Raper twierdzi, że szef QueQuality jest mu winny pieniądze

Przypomnijmy, że Sentino gościnnie udzielił się na ostatnim krążku Quebonafide – „Romantic Psycho”. Quebo niejednokrotnie propsował kolegę po fachu i ewidentnie zależało mu na nawiązaniu współpracy z Sentino. Do współpracy doszło, ale jak twierdzi Sentino, Quebo do dziś nie zapłacił mu za nagranie zwrotki.

– Nie wiem czemu Que nie zapłacił, kur*a, to już jest inna rzecz. Ja tego w ogóle nie chciałem ujawniać. Po prostu ludzie z show biznesu zachowują się jak świnie. Bo myślą, że na ulicy tak się robi, ale to jest właśnie błędne, bo na ulicy tak się nie robi. Płaci się za swoje rachunki, płaci się za swoje bity, płaci się za swoje rzeczy i tak dalej. Jak coś jest omówione i powiedziane, to trzeba się tego trzymać i koniec – powiedział Sentino podczas wczorajszego streamu.

Polecane

Share This