Sentino o filmie „Halo, policja” – raper sugeruje, że był cięty brzytwą


2021.03.15

opublikował:

Sentino o filmie „Halo, policja” – raper sugeruje, że był cięty brzytwą

foto: facebook.com

Przypomnijmy, że o filmiki, na którym widzimy Sentino wzywającego na pomoc policję zrobiło się głośno jeszcze przy okazji jego konfliktu z Kazem Bałagane. Podczas jego ze streamów Sentino niezbyt dobrze wyraził się na temat Kaza:

 – To jest śmieć, ostatni śmieć. Oficjalnie. Mam wyjeb*ne na tego Kaza całego, bo dla mnie to jest obszczymur pierdol*ny i przydupas, który faktycznie bardzo dużo zyskał na naszej współpracy.

Reakcja Kaza była szybka i bardzo konkretna:

Sentino ty jeba*y lamusie gnojony całe życie. Nie powiem kto ma film na telefonie jak spierdal*sz i krzyczysz policja ratunku, po czym udajesz martwego. Przestań się bawić w takie głupstwa, Nie ma osoby, która cię szanuje w tym mieście.

Od tamtej pory minęły trzy lata, a filmik przy okazji awantury z Sentino wspomniał ostatnio Sobota. Szczeciński raper udostępnił poniższy film i napisał:

– No i tyle w temacie Sentino, nie są to kibice ani huligani, tylko jego ex kolega (których ma sporo) na którego wyciągnął scyzoryk, ale że każdy wie jaka to cipa, to kolega nie dał kroku w tył, tylko do przodu, na co nasz gangsta Sentino wyrzucił scyzoryk i krzyczał: Policja Ratunku.

Teraz do sieci trafiło nagranie Sentino, któremu ewidentnie puściły nerwy. Raper najwyraźniej nie jest zadowolony z faktu, że film „Halo, policja” złapał drugie życie.

Jeżeli skurwy*yny jeb*ne dalej będziecie pisali o tym „halo, policja”, ja wyślę w lato dokładny swój adres i pierwszego skurwy*yna, którego złapię zacznę filmować i ciąć kur*a brzytwą po mordzie tak, że będę go całego masakrował i wtedy będę chciał zobaczyć, co on będzie krzyczał. Będę to filmował i streamował, żebyście szmaty z Internetu zobaczyli jakie to jest uczucie. Ja wam gwarantuje i to obiecuję i zapłacę za cały pobyt w szpitalu. Rozumiecie to? – mówi Sentino.

 

 

Polecane

Share This