Sentino opublikował klip do kawałka ze Schwestą Ewą. Fani są wściekli i zażenowani


2022.01.17

opublikował:

Sentino opublikował klip do kawałka ze Schwestą Ewą. Fani są wściekli i zażenowani

fot. kadr z wideo

„Powww!” Sentino z udziałem Schwesty Ewy ma spore szanse stać się największym hitem artysty. Piosenka została znakomicie przyjęta przez fanów, a jej popularność miała zostać podbita teledyskiem. Niestety, animowane wideo, które trafiło do sieci wczoraj – delikatnie mówiąc – rozczarowało fanów.

OMG, do takiego sztosa takie cos od***ać xD. To już lepiej by było posklejać to, co było na story w snippetach od Ewki i Sentino na insta w całość złożyć.

– Klip robiony w MovieStarPlanet przez Kasię z 2B. Chamskie reklamy GBS i Dropsów również cringe jak 150. Ogromny był potencjał na fajny, kreatywny klip do takiego hitu, niestety szkoda, że zmarnowany.

– Ch***wy max jest ten teledysk. Jeszcze trzeba było tyle na to czekać. Kilka fajnych easter eggów, ale ogółem gówno straszne.

– Zawód porównywalny do klipu Sicario. Tak dobre nuty, tak słabe teledyski. Lepiej zostawić same audio, zamiast taka fuszerkę odwalać.

– Czuję się, jakbym oglądał, jak moja kuzynka gra w MovieStarPlanet 10 lat temu – to tylko kilka spośród wielu komentarzy z facebookowej grupy SICARIO$.

Może lepiej tego nie udostępniajcie dalej, bo wstyd trochę – sugeruje jeden z fanów Sentino. Wygląda na to, że raper przystał na tę propozycję, bo wideo zniknęło już z sieci. Czy wróci? Tego na razie nie wiemy.

Polecane

Share This