Sentino: „Paluch nie mógł wytrzymać tego, że mam ładniejszą mordę od niego i lepszy głos”


2021.03.24

opublikował:

Sentino: „Paluch nie mógł wytrzymać tego, że mam ładniejszą mordę od niego i lepszy głos”

9 kwietnia odbędzie się premiera nowego polskojęzycznego wydawnictwa Sentino zatytułowanego „Czary mary”. Raper w przeszłości kilkukrotnie deklarował, że nie będzie już nagrywał po polsku, ale ostatnio przyznał, że zanim na dobre to porzuci, fani usłyszą jeszcze kilka krążków. Podczas instagramowego live’a Sentino stwierdził, że to on zapoczątkował na polskiej scenie współprace międzynarodowe. Raper ubolewał nad tym, że na polskiej scenie spotkało go chłodne przyjęcie nie ze strony słuchaczy, ale innych artystów, w tym ze strony Palucha, z którym był przed laty skonfliktowany.

Jestem wynikiem różnych kultur i to powinno wzbogacać wasz naród, a nie że wy próbujecie tępić każdą tendencję, która jest odmienna od tego, co jest waszym status quo. To jest ch***owe. Pierwszym, który się do tego przyczynił, był ten cały Paluch, który nie mógł wytrzymać tego, że mam ładniejszą mordę od niego i lepszy głos, i że mamy tego samego idola, czyli Boobę. Mi chyba bliżej do Booby pod każdym względem niż jemu. I to go strasznie uraziło.

Sprawdź także: Co z płytą Białasa, Bonsona i Quebonafide? Bonson odpowiada

Potem chcieli się ze mną spotykać, gadali coś z Hemp Gru o swoim terenie. Potem ja dzwonię do takiego typa, który naprawdę mógłby nazwać Mokotów swoim terenem i on mówi: „co on pi***oli o swoim terenie, możemy im młotkiem ręce łamać jak kiedyś”. Ale ja się nigdy nie bawiłem w takie afery – komentuje Sentino.

Od samego początku były hejty, było jakieś pie***nie na mój temat – kończy raper.

Wcześniej, w trakcie tej samej transmisji, Sentino podkreślił, że wyjaśnili sobie z Paluchem wszystkie niedopowiedzenia i zajęło im to zaledwie pięć minut.

Polecane

Share This