Sentino: „W Polsce bananowi gangsterzy z Netflix, a nikt nawet muchy nie zabił”


2021.09.03

opublikował:

Sentino: „W Polsce bananowi gangsterzy z Netflix, a nikt nawet muchy nie zabił”

Foto: J. Deimann / instagram.com/sentinobln/

Odkąd Sentino stracił dostęp do swojego instagramowego profilu, jego aktywność w mediach społecznościowych uległa znacznemu ograniczeniu. Raper pracuje nad krążkiem „Aporofobia” i sporadycznie komunikuje się z fanami za pośrednictwem Facebooka. Pewnie im bliżej premiery, tym więcej postów będzie się pojawiało na jego profilu, póki co odzywa się rzadko, ale kiedy już to robi, dzieli się z fanami przemyśleniami na temat polskiej sceny i wszechobecnej jego zdaniem pozerki na niej.

W Polsce bananowi gangsterzy z Netflix, a nikt nawet muchy nie zabił, ktoś mądry powiedział, że najważniejszą cechą przetrwania na ulicy to umiejętność uciekania. Każdy ci coś huczy na osiedlu, a w realu jak spojrzy śmierci w oczy, to siedzi na prokuraturze i prosi o ochronę. Nie ma białek, nie ma sprawy. Jacyś Bieberzy będą się wypowiadać na temat życia FML – napisał krótko Sentino.

Według pierwotnych zapowiedzi „Aporofobia” miała trafić na rynek w październiku. Nie wiadomo jeszcze, czy artyście uda się dotrzymać tego terminu. Póki co fani czekają na box zawierający trzy części „Zabójstwa lirycznego” oraz dodatkową epkę „Epilog”. Wydawnictwo miało się ukazać pod koniec sierpnia, jednak póki co brak jakichkolwiek związanych z nim konkretów.

Polecane

Share This