Sentino wróci na polską scenę? Raper komentuje

"Niech żyje tatuażyk".


2019.09.20

opublikował:

Sentino wróci na polską scenę? Raper komentuje

foto: facebook.com

W tym miesiącu Sentino zadeklarował, że nie jest zainteresowany kontynuowaniem kariery rapowej w Polsce. – Może jeden numer w gościach, kto wie. Ale solo nigdy więcej. Etap zamknięty – stwierdził autor „Zabójstwa lirycznego” zapytany przez jednego z fanów, czy jest szansa, że usłyszymy go jeszcze nawijającego po polsku. Choć raper dorobił się u nas grona wiernych sympatyków, jego perturbacje ze Step Records oraz konflikty – m.in. z Malikiem Montaną i Kazem Bałagane – nie pozwoliły Sentino zdobyć u nas dużej popularności.

W obliczu powyższej zapowiedzi za zaskakujący można uznać instagramowy post, przy pomocy którego Sentino podzielił się z fanami fragmentem nowego numeru. W kawałku zatytułowanym prawdopodobnie „Onassis” artysta nawija: „Niech żyje tatuażyk”, nawiązując do swojego kontrowersyjnego singla sprzed kilku lat.

Na sugestię jednego z fanów, że przecież miało już nie być numerów po polsku, Sentino odparł: – To nie jest polska muzyka, to inna planeta. Artysta zapewnił także, że poniższa nagrywka to świeża rzecz, a także że utwór ukaże się w całości.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez #sicariocultura ?????? (@sentinopellegrino)

Tagi


Polecane