Sentino zdradził, po co przyjechał do Polski


2022.03.29

opublikował:

Sentino zdradził, po co przyjechał do Polski

fot. Instagram / @sentinobln

W ubiegłym tygodniu Sentino opublikował zdjęcia z Wrocławia, dając tym samym słuchaczom do zrozumienia, że przyjechał do Polski. Fani spekulowali, że artysta da koncert podczas sobotniej gali Fame MMA w Gliwicach, ale do tego nie doszło. Wygląda jednak na to, że sicarios doczekają się występu swojego idola na początku maja. Sentino zapytany przez jedną z fanek, kiedy da koncert w Polsce, odparł – 1.5 Sketch. Na facebookowym profilu warszawskiego Sketch NITE – bo zakładamy, że raperowi chodzi o to miejsce – nie ma informacji dotyczącej koncertu, ale z racji na to, że do 1 maja jeszcze ponad miesiąc, nie ma się co temu dziwić.

Wygląda na to, że co najmniej do majowego występu raper nie planuje ruszać się z kraju. – Fajnie jest trochę pobyć w Polsce. Trochę być przy rodzinie, zobaczyć ciocię, wujków, kuzynów, kuzynki i matkę przede wszystkim. To jest coś innego spotkać się z przyjaciółmi z dzieciństwa z młodości. Jestem w połowie Polakiem – przypomina.

Raper wyjechał już z Wrocławia i obecnie jest w Waszawie. King Sento podzielił się z fanami nagraniem z Mokotowa, w którym pokazując okolicę, w której spędził dzieciństwo, mówi: – To jest moje stare osiedle, tu się wychowałem. Tutaj zaczął się sen o dzikim wschodzie. Jesteśmy na Mokotowie na Wierzbnie przy ul. Etiudy rewolucyjnej. To jest moja stara klatka. Mieszkałem tu na pierwszym piętrze. Tu się wychowałem, tu przyprowadzałem kobiety i wszystkich kumpli.

Polecane

Share This