„Sex” – nowy teledysk Lenny`ego Kravitza


2015.05.07

opublikował:

„Sex” – nowy teledysk Lenny`ego Kravitza

Lenny Kravitz zaprezentował nowy teledysk, który został nakręcony do utworu „Sex”. To trzeci singiel, który promuje dziesiątą studyjną płytę Lenny`ego Kravitza „Strut” (recenzja ). Album znalazł się wśród najlepiej sprzedających się płyt w 12 krajach, m. in. we Francji, Niemczech, Włoszech i Polsce.

Kravitz mówi o nowym klipie: Kocham klimat Felliniego, który można poczuć w tym teledysku. Kiedy usłyszałem o pomyśle na niego, wiedziałem, że Dikayl zwariował i to właśnie mnie przekonało!. Reżyser Dikayl Rimmasch, dodaje: Nie mogłem wymyślić nic bardziej odrealnionego. Pomysł był zabawny, a Lenny się na to zgodził. Kręcenie klipu było chaotyczne. Następnego dnia poszedłem skacowany na plażę, położyłem się na piasku i pomyślałem – co ja zrobiłem?.

Dikayl Rimmasch to nowojorski fotograf i reżyser. Współpracował z wieloma muzykami, a ostatnio reżyserował serię filmów nakręconą podczas trasy koncertowej Beyonce i Jaya Z „On the Run”.

Lenny Kravitz odwiedził Polskę w grudniu ubiegłego roku, by promować „Strut” koncertem w łódzkiej Atlas Arenie (zdjęcia ). 8 sierpnia 2015 roku artysta wróci do Polski, by wystąpić w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu.

Bilety:

Trybuny – 249,00 zł

Trybuny – 220,00 zł

Trybuny – 199,00 zł

GC EE* – 399,00 zł

GC – 249,00 zł

GA – 199,00 zł

Niepełnosprawni -199,00 zł

Polecane

Share This