Shake Ya Booty 2009


2009.12.08

opublikował:

Shake Ya Booty 2009

Już 12. grudnia w warszawskim Harlemie zmierzą się najbardziej utalentowane, najpiękniejsze polskie tancerki, które specjalizują się w stylach R&B oraz New Style. Na najlepsze z nich czeka nagroda główna – 500 PLN oraz nagrody rzeczowe.

Zmagania dziewczyn oceniać będzie jury, w którym zasiądą znane i lubiane postacie związane z tańcem i kulturą hip-hop. Pierwszą z nich będzie Ula „Afro” Fryc – niekwestionowany autorytet w stylu dancehall, zwyciężczyni wielu konkursów tańca – w tym Shake Ya Booty 2006, Dancehall Queen Poland 2008 oraz 2009, a także wice mistrzyni Dancehall Queen 2008 w Montego Bay na Jamajce. Kolejna członkini jury to Ania „YouYa” Jujka – znakomita choreograf i instruktor tańca z ogromnym scenicznym doświadczeniem, znana m.in. jako twórca choreografii do programu „You Can Dance”. W sędziowskim składzie zobaczymy także legendarnego rapera uważanego za jednego z pionierów polskiego hip-hopu – Numera Raza.

Konkurs poprowadzi mistrz polskiej sceny beatbox – Blady Kris. Najlepszy mix czarnej muzyki podczas tanecznej bitwy oraz gorącego afterparty zaserwują nam: jeden z najznakomitszych polskich Djów – znany z występów m.in. ze składem Kaliber 44, Abradabem czy Tede – Dj. Bart, a także nieoceniony Dj. Tuniziano – jeden z najbardziej rozpoznawalnych warszawskich Djów, lubiany przez publiczność w całej w Polsce, znany ze swoich nietuzinkowych eksperymentów muzycznych.

Shake Ya Booty to niezwykłe, pełne emocji taneczne show, które co roku doceniają nie tylko miłośnicy tańca, ale także wszyscy entuzjaści czarnych imprez na najwyższym poziomie i zabawy w gronie wyjątkowych ludzi z pasją. Jeżeli chcesz przeżyć to niepowtarzalne wydarzenie – czekamy na Ciebie 12. grudnia o 21:00!

SHAKE YA BOOTY 2009 w skrócie:

Jury: Ula Fryc, Ania Jujka, Numer Raz.

Prowadzący: Blady Kris.

Na gramofonach: Dj. Bart, Dj. Tuniziano.

Start eliminacji: 18.00 [wstęp dla uczestniczek konkursu oraz osób towarzyszących].

Start imprezy: 21:00 [wstęp dla wszystkich osób pełnoletnich].

Bilety: 15 zł – do nabycia w kasie klubu podczas imprezy.

Klub Harlem, ul. Kolejowa 8/10, Warszawa.

Więcej informacji oraz zgłoszenia do konkursu: http://www.taniec.plej.pl.

Polecane

Share This