Shakira dissuje byłego męża. W niecałą dobę jej numer osiąga oszałamiającą liczbę wyświetleń


2023.01.13

opublikował:

Shakira dissuje byłego męża. W niecałą dobę jej numer osiąga oszałamiającą liczbę wyświetleń

Szerokim echem w światowych mediach muzycznych odbiła się wczorajsza premiera BZRP Music Sessions w Shakirą w roli głównej. Kolumbijska wokalistka zmiażdżyła piłkarza w nagraniu będącym owocem współpracy z argentyńskim DJ-em i producentem Bizarrapem.

„Zostawiłeś mnie z twoją mamą jako sąsiadką. Prasa u moich drzwi i dług w urzędzie skarbowym. Myślałeś, że mnie skrzywdzisz, ale uczyniłeś mnie silniejszą. Życzę ci powodzenia z moim tak zwanym zastępstwem. Nawet nie wiem, co się stało. Zachowujesz się tak dziwnie, że nawet cię nie poznaję. Zamieniłeś Ferrari na Twingo, zamieniłeś Roleksa na Casio. Jedziesz szybko, zwolnij. Dużo siłowni, ale pracuj też trochę nad swoim mózgiem. Wilczyca taka jak ja nie jest dla nowicjuszy, wilczyca taka jak ja nie jest dla facetów takich jak ty, byłam poza twoją ligą, dlatego jesteś z kimś takim jak ty. Tak wiele mówi się o byciu mistrzem, a kiedy cię potrzebowałam, dałeś mi najgorszą wersję siebie” – wylicza byłemu partnerowi wokalistka.

W niecałą dobę numer wyświetlono na YouTube ponad 61 milionów razy, dzięki czemu nowe dzieło Shakiry trafiło na trzecie miejsce najpopularniejszych materiałów muzycznych na świecie.

Polecane

Share This