Shakira sugeruje, że Gerard Pique chciał do niej wrócić

"Powiedz swojej nowej, że nie rywalizuję o mężczyzn".


2023.02.26

opublikował:

Shakira sugeruje, że Gerard Pique chciał do niej wrócić

fot. kadr z wideo

W przyszły piątek na rynku pojawi się nowy krążek Karol G zatytułowany „Mañana Será Bonito”. W nowym singlu promującym wydawnictwo wokalistka łączy siły z Shakirą. Piosenka „TQG” to opowieść o rozstaniach z byłymi partnerami, więc temat idealnie pasuje do tego, o czym ostatnio śpiewa Shakira.

Mający już ponad 700 mln osłon (licząc Spotify i YouTube) diss na byłego partnera wokalistka ma być jedynie preludium. Z doniesień związanych z szykowanym przez Shakirę albumem wynika, że cały krążek będzie oscylował wokół rozstania z byłym piłkarzem Barcelony. Wokalistka znalazła ujście dla swoich emocji także w piosence Karol G, w której sugeruje, że sportowiec, który ją zdradzał, chciał do niej wrócić.

„Widok ciebie z tą nową ranił mnie, jestem już zdana na siebie. Zapomniałam, czym żyliśmy i to cię uraziło” – śpiewa Shakira. W innym miejscu padają słowa: „Nie jesteś tu już mile widziany. Widziałam, czym twoja dziewczyna we mnie rzuca. To mnie nie złości, śmieję się”, a dalej wokalistka stwierdza wprost, że piłkarz dążył do tego, by znowu byli razem: „Teraz chcesz wrócić. Kochanie, co się stało? Nie byłeś zakochany? Po co mnie szukasz, skoro wiesz, że nie powtarzam błędów. Powiedz swojej nowej, że nie rywalizuję o mężczyzn”.

Polecane

Share This