Shawn Mendes dziękuje Mariah Carey za jej piosenki. Gwiazda odpowiada


2021.01.31

opublikował:

Shawn Mendes dziękuje Mariah Carey za jej piosenki. Gwiazda odpowiada

Shwn Mendes to kanadyjski wokalista, który od lipca 2019 roku spotyka się z Camilą Cabello. Nie brak głosów sugerujących, że artysta jest gejem, a jego związek z Camila Cabello, to jedynie chwyt marketingowy. Mendes stanowczo temu zaprzecza, podkreślając jednocześnie, że gdyby tylko był homoseksualistą, nie ukrywałby tego przed światem. Artysta zaprzeczył tym plotkom i przyznał, że jest to dla niego frustrujące. Jednak amerykańskie media donoszą, że para przeżywa właśnie poważny kryzys w swoim związku. Niedawno na jego Instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie, na którym Mendes łapie promienie słońca, a w opisie wymienia za co jest „wdzięczny” światu.

Wdzięczny. Za słońce, kawę, zdrowie, moją rodzinę, stare piosenki Mariah Carey, muzyką, ludzi! – wyznał Shawn Mendes.

SPRAWDŹ TAKŻE: Shawn Mendes i Justin Bieber we wspólnym singlu „Monster”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Shawn Mendes (@shawnmendes)

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wyznanie Mendesa dotarło nawet do Mariah Carey. Gwiazda muzyki szybko odpowiedział młodemu piosenkarzowi zamieszczając podobne zdjęcie. Widzimy na nim uśmiechniętą gwiazdę, zażywającej słonecznej kąpieli.

Wdzięczna. Za słońce, herbatę, zdrowie, moją rodzinę, stare piosenki Shawn’a Mendesa, muzykę, ludzi! – napisała pod postem Carey.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Mariah Carey (@mariahcarey)

Co ciekawe, Mariah Carey ustanowiła niedawno historyczny rekord streamingu. Utwór „All I Want for Christmas” pobił rekord 24 grudnia 2020 roku. Kultowy świąteczny utwór Mariah, w Wigilię ustanowił rekord wszech czasów największego jednodniowego streamu w historii. Według Chart Data, które zapewniają codzienne statystyki muzyczne z różnych źródeł, na Spotify kawałek zyskał 17,223 milionów streamów. „All I Want For Christmas” wydany został w 1994 roku. W jednym z wywiadów Carey przyznała, że pierwsza inspiracja do napisania piosenki pojawia się jak jeszcze była dzieckiem, a początek i środek hitu napisała sama w małym domku na północy stanu Nowy Jork.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This