Show No Mercy nr 31 już 2 listopada


2010.11.02

opublikował:

Show No Mercy nr 31 już 2 listopada

Show No Mercy powraca z pierwszą powakacyjną imprezą. Jako gwiazda trzydziestej pierwszej edycji zagra kultowa ekipa z Messechusetts, zespół BANE, Oprócz nich w stołecznej Progresji zagra rewelacja ostatnich dwóch lat na scenie hard-core Trapped Under Ice (Baltimore) oraz Alpha & Omega (Los Angeles). Szczegóły poniżej:

Kto zagra:

BANE (USA – Equal Vision)

Mało jest tak zaangażowanych i poświęconych muzyce zespołów jak Bane. Od ich powstania, zwiedzili cały świat, zagrali tysiące koncertów, nagrali znakomite płyty i dali nadzieję setkom dzieciaków po obu stronach kuli ziemskiej. Pasją i energią Bane można by obdzielić kilka zespołów grających hardcore, ale żaden z nich nie byłby tak szczery i pełen energii. Jeśli chcesz przekonać się, że taka muzyka może nieść ze sobą pozytywny przekaz, to nie zawiedziesz się na ich koncercie.

http://www.myspace.com/banecentral

http://www.equalvision.com

TRAPPED UNDER ICE (USA – Reaper Records)

Niektóre zespoły latami próbują się wybić a niektórym wystarczy nagranie jednej EP-ki. Tak właśnie się stało z Trapped Under Ice. Zaraz po wydaniu pierwszego materiału zostali porównani do takich tuzów gatunku jak Terror czy Death Before Dishonor, z którymi niedługo potem zaczęli jeździć w trasy. Ponownie w Polsce, po raz drugi na Show No Mercy – prawdziwa koncertowa maszyna!!! Uważaj – tez zespół nie bierze jeńców…

http://www.myspace.com/underdaice

http://www.reaper-records.com

ALPHA & OMEGA (USA – 6131 Records)

Alpha & Omega czyli początek i koniec. Na tej edycji Show No Mercy pierwszy zagraniczny zespół to właśnie te sympatyczne chłopaki z Los Angeles. W swojej muzyce łączą wszystko co najlepsze z muzyki hard-core i metal. Nie znajdziesz tu jednak solówek i skórzanych kurtek a jedynie brud, syf i ciężar. Jeśli jesteś prawdziwym twardzielem, spróbuj się zmierzyć z alfą i omegą.

http://www.myspace.com/alphaandomegahc

http://www.6131records.com

HARD TO BREATHE (Warszawa)

Wreszcie mamy zaszczyt gościć na koncercie naszych dobrych kolegów, trzon ekipy 022 crew – Hard To Breathe. Po ich występie zrozumiesz, że hardcore i punk to dwa nierozłączne elementy, które nie mogą bez siebie funkcjonować. Dynamiczna muzyka i szczery przekaz – czego można chcieć więcej?!

http://www.myspace.com/hardtobreathewarsaw


Więcej o imprezach Show No Mercy dowiesz się na stronach:

http://www.shownomercy.pl

http://www.myspace.com/snm_gigs


Zapraszamy na kolejną edycję SNM:

kiedy: 2 listopada 2010 (wtorek)

gdzie: klub Progresja – ul. Kaliskiego 15a, Warszawa

drzwi: 19.00

start: 20.00

wjazd:Przedsprzedaż – 60 zł

W dniu koncertu – 70 zł

KUP BILET NA TO WYDARZENIE:

Polecane

Share This