Siedmiu gości na Hucpie Kalego i Majora


2020.11.07

opublikował:

Siedmiu gości na Hucpie Kalego i Majora

Od kilku dni na youtube’owych kanałach Ganja Mafii i Majora SPZ pojawiają się tajemnicze teasery pod wspólnym tytułem „HUCPA”. W krótkich filmach słyszymy głosy prominentnych polityków, oglądamy obrazki z protestów oraz hasła „manipulacja”, „fake news”, „kłamstwo”. W każdym materiale pojawia się też logo projektu „HUCPA” z symbolem anarchii w postaci litery „A” wpisanej w okrąg. Co stoi za tajemniczymi zapowiedziami?

Goszcząc w studiu RapNews Major przyznał, że szykuje z Kalim wspólny, antysystemowy projekt. Z opublikowanych w stories na Instagramie wynikało, że panowie kręcili podczas protestów w Warszawie klip do jednego z singli. W migawkach publikowanych w mediach społecznościowych widzimy m.in. Hemp Gru, Fu i Kaena.

Niedawno Kali ogłosił na swoim Instagramie, że premiera projektu KALIX MAJOR „HUCPA” LP odbędzie się 11 grudnia 2020 roku. Limitowany preorder płyty rusza 11 listopada. Dziś dowiedzieliśmy się, że na wydawnictwie znajdzie się dziesięć kawałków i dwa numery bonusowe. Na płycie, jak informuje Kali udzieliło się siedmiu raperów.

Tak prezentuje się sklepowe wydanie kolaboracji Kali x Major „HUCPA”. „HUCPA” to dziesięć premierowych utworów oraz dwa bonus tracki.
Gościnnie udzieliło się siedmiu raperów – czytamy na Instagramie Kalego.

Track lista

1. PUK! PUK! prod Newlight$
2. MONA LISA prod Sir Mich
3. HUCPA prod Worek
4. FUCK SYSTEM prod Sir Mich
5. ECHO prod Worek & ChinoAP
6. CALIFORNIA prod Sir Mich
7. 6 6 6 prod Sir Mich
8. SI prod 2K & Sergiusz
9. NAD RANEM prod Sir Mich
10. EMPATA prod Newlight$
11. YAKUZA prod FLVWLXSS
12. WSTAWAJ prod Worek

Polecane

Share This