„Sięgnęłaś już dna totalnego”? Żona lidera Łez ostro do Anny Wyszkoni


2019.04.03

opublikował:

„Sięgnęłaś już dna totalnego”? Żona lidera Łez ostro do Anny Wyszkoni

fot. mat. pras.

W najbliższy weekend na antenę TVP wraca „Szansa na sukces”. W pierwszym odcinku odrodzonego programu pojawi się Anna Wyszkoni, która ma zaśpiewać „Agnieszkę” Łez, czyli grupy, w której śpiewała przez blisko półtorej dekady i z którą zdobyła ogromną popularność.

Fakt, iż wokalistka zaprezentuje w programie piosenkę Łez, bardzo nie podoba się żonie lidera grupy Adama Konkola Angelinie Konkol.

Ania Wyszkoni, serio? Jesteście z Maćkiem tak biedni? Jak macie tak ciężko z kasą to Wam pożyczymy albo damy chociaż na chleb, pożyczymy na kolejną płytę, singla itp…

Aniu! Z całym szacunkiem, ale ile można? No ile? To że grasz regularnie piosenki zespołu Łzy na swoich koncertach Anny Wyszkoni – ok! To, że idziesz do telewizji na Sylwestra i wykonujesz tam piosenkę zespołu Łzy – ok! Ale idziesz do „Szansy na sukces” jako Anna Wyszkoni z piosenką „Agnieszka” zespołu Łzy? Serio? Od rozstania z zespołem minęło wiele lat. Wydałaś wiele płyt i singli, które były w radio itp. I idziesz do programu z piosenką „Agnieszka już dawno…”. Czy ty sięgnęłaś już dna? Dna totalnego? Po prostu żenujące! Niektórzy „Gówno spod siebie by zjedli”! Sorry za język, ale ile można wytrzymać!

Nie napisałaś do „Agnieszki” ani jednej nuty, słowa i cały czas ślizgasz się na plecach zespołu i piosenek Adama Konkola. Nie chciałaś dzielić się kasą jako zespół, było Ci mało – rozumiem. Ale odp….. się w końcu od piosenek mojego męża i jego zespołu, w którym Ciebie już nie ma.

Maciek D., a ciebie zawsze uważałam za faceta na poziomie, chociaż inni mówili, że jesteś fałszywy. Dzisiaj rozumiem dlaczego. Tylko są pewne zasady i granice, których się nie przekracza. Nie rozumiem, dlaczego musisz zniżać się do takiego poziomu? Albo masz tak ciężko, że wszystko byleby zarobić, albo po prostu wszystko byleby się pokazać – napisała Angelina Konkol.

Maciej Durczak skomentował tę wypowiedź w rozmowie z Super Expressem.

Uznaję te doniesienia za średniej jakości żart primaaprilisowy. Gdybym był na miejscu autorów tych pretensji, wysłałbym raczej kwiaty reżyserowi „Szansy na sukces”, na którego życzenie piosenka zespołu Łzy została wykonana w programie przez jednego z uczestników (nie przez Annę Wyszkoni!), a widzom została przypomniana nazwa tego zespołu. Czytelnikom zainteresowanym stroną prawną tego zagadnienia, polecam kontakt ze Stowarzyszeniem ZAiKS, gdzie zarejestrowane są wspólne utwory Anny Wyszkoni i zespołu Łzy – powiedział partner i manager Anny Wyszkoni.

 

Sprostowanie:

W pierwotnej wersji artykułu napisaliśmy, że Angelina Konkol jest managerką zespołu Łzy, co jest nieprawdą. Przepraszamy panią Kamillę Rybus, która pełni tę rolę.

Polecane

Share This