Silesia Hip-Hop Festival już w tym tygodniu. Zagrają m.in. Kali i Paluch, Zeus i Bob, Bob One i Bas Tajpan


2014.09.01

opublikował:

Silesia Hip-Hop Festival już w tym tygodniu. Zagrają m.in. Kali i Paluch, Zeus i Bob, Bob One i Bas Tajpan

Kali i Paluch, Bob One (na zdjęciu) i Bas Tajpan, Skorup i DJ Hopbeat, PHFNG czy Zeus – to tylko część artystów, którzy już w 6 września pojawią się w Gliwicach. Wszystko w ramach Silesia Hip-Hop Festivalu. Na następny dzień zaplanowano też bezpłatne warsztaty beat boxu, break dance`u i DJ-ingu. Sprawdź szczegóły.

Na scenie Starej Fabryki Drutu wystąpią reprezentanci Śląska i Zagłębia. Obok nich zobaczymy również kilku czołowych zawodników polskiej sceny rapowej. W sobotnim line-upie znaleźli się bowiem: Bob One & Bas Tajpan, Kali, Paluch, Zeus, Skorup, PHFNG, Kamel, Styl V.I.P., Taps, DJ Totenton, DJ Hopbeat i – w roli prowadzącego – DJ Roka. Trzech ostatnich w niedzielę, 7 września, wcieli się w rolę nauczycieli DJ-ingu. Tego samego dnia bezpłatne warsztaty beat boxu proponuje Minix. Na break dance zaprasza za to Jeziorskiee.

Jednego dnia, w jednym miejscu zgromadzimy najlepszych artystów polskiej sceny hiphopowej. I to w miejscu nie byle jakim, bo Stara Fabryka Drutu tworzy klimat naprawdę niepowtarzalny. Myślę, że śmiało można powiedzieć, że w kolejny weekend czeka nas jedno z najlepszych wydarzeń na festiwalowej mapie Polski – komentuje Marcin Kalinowski, jeden z organizatorów imprezy.

Bilety w cenie 30 zł w przedsprzedaży i 35 zł w dniu imprezy są jeszcze w sprzedaży.

Polecane

Share This