Singiel Sokoła i Marysi Starosty później


2013.10.06

opublikował:

Singiel Sokoła i Marysi Starosty później

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom artystów w tym tygodniu nie usłyszymy pierwszego singla zwiastującego album „Wyblakłe myśli, zdeptane kwiaty”. Pierwszy singiel z nadchodzącego albumu „Wyblakłe myśli, zdeptane kwiaty” nosi tytuł „Wyblakłe myśli” i usłyszycie go nieco później niż myśleliśmy. Nie ma co się niecierpliwić, to żaden hit – napisał do swoich fanów Sokół.

Raper odniósł się także do licznych komentarzy internautów dotyczących tytułu nowego krążka. Widzę, że mocno przeżywacie tytuł płyty, spekulując, że będzie smutna jak pamiętnik gimbo-emo. He, he… Będzie mało wesoła, to prawda. Ogólnie bardziej „Angela”, niż na przykład „Uderz w puchara”, ale tego się w ogóle nie da porównać. Oczywiście nie zabraknie chamskiego narratora ani kojącej Marysi. Idziemy po swojemu i tak jak pisaliśmy wcześniej, nie będzie to jakaś super łatwa w odbiorze płyta.

{reklama-hh}

Na koniec kilka świeżych informacji na temat postępów w nagrywaniu albumu. Mamy około 16 dni na napisanie i nagranie 4 ostatnich kawałków, bo resztę czasu zajmą nam inne rzeczy, w tym ostatnie koncerty z „Czystej brudnej prawdy. Mix zaczyna się 07 listopada i potrwa tydzień. Potem mastering i 13 grudnia płyta trafi do sklepów.

Dzień po premierze Sokół i Marysia Starosta zagrają ostatni koncert związany z krążkiem „Czysta brudna prawda”, potem skupią się na nowym materiale. Zanim jednak nastąpi czas nowej płyty, proponujemy odświeżyć poprzedni album.

Polecane

Share This