Siostry Przybysz oraz Bass Astral x Igo w klasyku Sistars


2018.09.18

opublikował:

Siostry Przybysz oraz Bass Astral x Igo w klasyku Sistars

foto: Wiktor Franko

T-Mobile i Kayax szykują dla nas kolejną odsłonę cyklu „Powroty”, w ramach którego otrzymujemy odświeżone wersje przebojów sprzed lat. Najpierw Kayah i KęKę połączyli siły w nowej wersji „Supermenki”, później Katarzyna Nosowska i Natalia Zamilska zaprezentował przeróbkę „Jeśli wiesz co chcę powiedzieć”.

Bohaterkami trzeciego odcinka „Powrotów” będą Natalia i Paulina Przybysz. Siostry nawiązały współpracę z duetem Bass Astral x Igo. Jej efektem jest odświeżona „Sutra” Sistars, którą usłyszymy wkrótce.

Zawsze miałam trudny stosunek do tego utworu. Wydaje mi się, że jego potęga, która była niespodziewana, sprawiała, że mam resztki takiego urazu, że chcesz już zagrać nowe numery, idziesz do przodu, a tu cały czas ktoś krzyczy: zagrajcie „Sutrę”. Myślę, że to gdzieś jeszcze we mnie rezonuje, ale liczę na to, że to się odczaruje – mówi Paulina Przybysz. Zobaczcie materiał z pierwszego spotkania artystów.

 

„Sutra” na żywo?

Po sezonie festiwalowym Bass Astral x Igo robią sobie dłuższe wakacje, w klubową trasę ruszają natomiast Paulina i Natalia. Jesienny tour Przybysz | Przybysz obejmie 10 miast. Podczas każdej imprezy siostry zagrają solowe koncerty, ale będą pojawiać się także na scenie wspólnie. Czy usłyszymy „Sutrę” bądź inne utwory z repertuaru Sistars? – Zobaczymy, jak silna będzie presja i jak otwarci okażą się muzycy naszych zespołów, no bo wiadomo, że najlepiej by było, gdybyśmy to zagrali z całym zespołem Sistars, ale ten zespół nie istnieje. Być może coś zrobimy, jakiś deser wspólnydeklarowała w momencie ogłoszenia trasy Natalia.

Oto rozpiska trasy koncertowej Przybysz | Przybysz:

05.10 – Gdańsk, B90
07.10 – Łódź, Wytwórnia
10.10 – Wrocław, A2
14.10 – Poznań, B17
19.10 – Toruń, Dwór Artusa
21.10 – Katowice, Królestwo
28.10 – Szczecin, Peron 5
04.11 – Kraków, Studio
05.11 – Lublin, Spotkania Kultur
08.11 – Warszawa, Palladium

Polecane

Share This