Sir Mich i Kali łączą siły


2020.06.23

opublikował:

Sir Mich i Kali łączą siły

fot. Dagmara Szewczuk @dagsoon

Nadchodzi kooperacja, która dla wielu fanów polskiego rapu może być nie lada zaskoczeniem. W piątek światło dzienne ujrzy wyprodukowany przez Sir Micha singiel, w którym według zapowiedzi producenta będzie miało miejsce połączenie różnych światów muzycznych. Wytwórnia Warner Music Poland właśnie poinformowała, że w kawałku „Tam gdzie wy” usłyszymy Kalego. Kolejnych gości mamy poznać jutro i w czwartek.

Co powiecie na taką kooperację?

Poznaliśmy datę premiery DVD Kalego

Fani szefa Ganja Mafia Labelu długo musieli czekać na szczegóły szykowanego DVD z relacją z ubiegłorocznego koncertu XXGM. Finalnie ukaże się ono 5 października.

Na wiele czynników (między innymi lockdown) nie mieliśmy wpływu. Kilka innych m.in. rozmach tej produkcji – nie ma co ukrywać – trochę nas przerósł. Bijemy się w pierś i obiecujemy wyciągnąć wnioski przy następnych tak dużych przedsięwzięciach. Jesteśmy jednak pewni, że produkt końcowy będzie wart każdej minuty oczekiwania, a skondensowane i utrwalone na płycie emocje z tego wyjątkowego dla nas i dla was dnia, zostaną z nami na lata – komentował niedawno Kali.

Polecane

Share This