Sistars & Bass Astral x Igo w nowej wersji „Sutry”


2018.09.20

opublikował:

Sistars & Bass Astral x Igo w nowej wersji „Sutry”

foto: kadr z wideo

Po duetach Kayah i KęKę oraz Nosowskiej i Zamilskiej do sieci trafiła właśnie nowa wersja kultowego utworu z 2004 roku. „Sutra Rework” to zaskakujący efekt pracy krakowskich artystów Bass Astral x Igo nad przebojem grupy Sistars. Zobaczcie i posłuchajcie…

„Sutra” ujrzała światło dzienne w 2004 roku, wraz z drugim wydawnictwem zespołu Sistars – minialbumem zatytułowanym po prostu „EP”. Zespół już rok wcześniej znalazł się na szczycie listy OLiS dzięki swojemu debiutanckiemu albumowi „Siła Sióstr”, ale to właśnie „Sutra” spowodowała, że siostry Przybysz, Marek Piotrowski i Bartek Królik stali się jednym z najgorętszych zespołów w naszym kraju.

Od tego czasu minęło kilkanaście lat. I mimo, że zespół Sistars obecnie istnieje już tylko w naszej pamięci, to fani ciągle wracają do ich kultowych piosenek. Dzięki uporowi fanów i ich licznym prośbom, 21 września do sklepów trafi reedycja zremasterowanego debiutanckiego albumu „Siła Sióstr” na płytach CD i po raz pierwszy także na winylu i w muzycznych serwisach cyfrowych.

 

Polecane

Share This