Sitek i B.R.O. wspominają historię refrenu w kawałku Chady


2021.02.28

opublikował:

Sitek i B.R.O. wspominają historię refrenu w kawałku Chady

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

W 2012 roku ukazał się trzeci solowy album śp. Tomasza Chady zatytułowany „Jeden z Was”. Nagrania zadebiutowały na pierwszym miejscu zestawienia OLiS i uzyskały status złotej płyty. Na krążku znalazł się numer „Dranie tak mają”, w którym możemy usłyszeć Hukosa, Sitka i B.R.O.. Sitek zorganizował ostatnio na swoim profilu sesję Q&A, podczas której jeden z fanów zapytał o refren we wspomnianym kawałku. Pod jednym ze starych postów znalazł on komentarz, w którym ktoś wspomniał, że raper też napisał refren do numeru śp. Chady „Dranie też tak mają”. Co odpowiedział raper?

Tak, to prawda. Nawet go nagrałem, ale ostatecznie Chada wybrał refren Kuby – napisał Sitek.

Na odpowiedź B.R.O. nie trzeba było długo czekać.

Tak było, potwierdzam. Aczkolwiek, ja nigdy nie słyszałem tego refrenu napisanego i nagranego przez Sitka – przekazał B.R.O. – Może warto go odkopać? – dodał.

SPRAWDŹ TAKŻE: B.R.O vs B.R.O.. Raper świętuje dekadę na scenie

Poniżej możecie sprawdzić numer Chady, Hukosa, Sitka i B.R.O. pt. „Dranie tak mają”.

W listopadzie zeszłego roku Sitek zrobił fanom niespodziankę i opublikował nowy numer „VVS”. Raper przyznał, że kawałek powstał jeszcze przed premierą albumu „Nowy Vibe” i miał się ukazać niedługo po wydaniu płyty.

Razem z SHDOW przygotowaliśmy luźny imprezowy kawałek, który planowałem wypuścić po albumie „Nowy Vibe”. Niestety, okoliczności do imprez nie są sprzyjające, ale mam nadzieje, że trochę poprawi wam nastroje i będzie grać na waszych sprzętach – napisał raper.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This