Sitek przerabia WWO (wideo)


2018.08.29

opublikował:

Sitek przerabia WWO (wideo)

foto: kadr z wideo

Miniony piątek przyniósł imponujące otwarcie „Projektu Tymczasem w postaci nowej wersji „Chcemy być wyżej” Sitka. Kawałek zreinterpretowany przez Sokoła jest w tym momencie najchętniej oglądanym materiałem wideo na YouTube w Polsce. Klip jest również na 21. miejscu na holenderskiej karcie „Na czasie”.

Skoro Sokół zabrał się za utwór Sitka, wiadomym było, że wrocławski raper odwdzięczy się tym samym. Sitek nagrał własną wersję klasycznego kawałka WWO „Mogę wszystko”. Póki co możemy zajrzeć za kulisy prac nad utworem, przyjrzeć się procesowi nagrywania pod okiem Sokoła, Steeza i Zeppy Zepa. Efekt końcowy poznamy wkrótce.

 

W „Projekt Tymczasem” obok wymienionych artystów zaangażowani są także Pezet i Żabson. Jesienią odbędzie się wyjątkowy koncert, w którym będą uczestniczyć także Białas, Falcon1, Otsochodzi, Paluch, PlanBe, Rasmentalism, Sarius, Tede i Włodi.

Jedna scena, czołowi przedstawiciele polskiego rapu i niezwykły spektakl będący kwintesencją okresu Tymczasem – już 6 października w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie odbędzie się wydarzenie łączące muzykę i sztuki wizualne – Projekt Tymczasem. Całość współtworzona jest przez Sokoła, Pezeta, Żabsona i Sitka, którzy na deskach krakowskiego teatru udowodnią, że okres między młodością a dojrzałością – Tymczasem – to czas niezbędny w życiu młodego człowieka – możliwość poznawania siebie, doświadczania, eksperymentowania i poszukiwania inspiracji. Na potrzeby projektu raperzy wykonają znane utwory, a wszystko nawiązywać będzie formą do teatralnego spektaklu – informują organizatorzy.

Polecane

Share This