Siwers robi „Rach pach ciach”


2021.04.21

opublikował:

Siwers robi „Rach pach ciach”

fot. Ludwik Lis / Hands

Siwers ponownie w podwójnej roli rapera i producenta. „Rach pach ciach” to drugi singiel promujący płytę „Powrót z drogi donikąd”, która na sklepowe półki trafi dokładnie 11 czerwca. Pierwszy od ponad trzech lat solowy materiał artysty wyda oficyna Of Label.

Raper i producent związany z grupą JWP/BC przyzwyczaił nas do brzmienia najwyższej jakości. Nic więc dziwnego, że singlowy „Rach pach ciach” podtrzymuje dobre otwarcie zapoczątkowane przez „Creme de la crème”. Surowe brzmienie singla dobrze koresponduje z wyrazistą narracją i mocnymi punchami, których u Siwersa nigdy nie brakowało. Całość w hiphopową klamrę spiął DJ Falcon1, czyli autor stylowych cutów. Za wideo do utworu odpowiada Ludwik Lis / Hands.

Preorder albumu „Powrót z drogi donikąd” możecie zamówić na tej stronie. Na krążku wystąpili gościnnie m.in. Pezet, Lukasyno, Tomiko, a także macierzysta formacja rapera, czyli JWP/BC. Solówka Siwersa to kolejne w tym roku wydawnictwo z obozu grupy. W miniony piątek do sklepów trafił krążek „IS.OK” Kosiego, wcześniej fani dostali „ABCD” – album nagrany przez Ero wspólnie z Głową z PMM. Jeśli dodamy do tego fakt, iż nad płytą pracuje również Siwersa, wkrótce ukaże się kolejne solo Ero, a do tego możemy liczyć także na premierowy materiał całego zespołu, wyjdzie na to, że 2021 będzie dla fanów JWP/BC nadzwyczaj łaskawy. Oby jak najszybciej udało się ich zobaczyć także na koncertach.

Sprawdź także: Co Sentino sądzi o propozycji Step Records? Czy raper wykupi swój kontrakt od byłego wydawcy?

Polecane

Share This