„Skąpo ubrana chce bym patrzył jej w twarz” – Sobel o „Drobnej zabawie”

Reprezentant Def Jamu gościem Magiery.


2021.08.05

opublikował:

„Skąpo ubrana chce bym patrzył jej w twarz” – Sobel o „Drobnej zabawie”

fot. kadr z wideo

Magiera zdradza kolejny singiel ze swojej nadchodzącej płyty “FEAT.”. Tym razem producentowi towarzyszy jeden z najbardziej obiecujących artystów młodego pokolenia – Sobel. Efektem ich współpracy jest wakacyjny utwór „Drobna zabawa”.

To kolejny już raz – inna historia, inna energia i odmienne muzyczne rewiry. Od początku przyświecała mi myśl, by ta płyta była zróżnicowana – mówi o albumie “FEAT.” Magiera. – Chciałem też wyjść ze swojej strefy komfortu i zmierzyć się z takim rodzajem muzyki, którego wcześniej nie miałem okazji produkować… No ale sami powiedzcie – czy płyta producencka nie jest właśnie od tego, by takie marzenia spełnić?

Producent zapewnia, że nigdy nie twierdził, że “FEAT.” będzie w stu procentach płytą hiphopową: – Jeden procent zostawiłem sobie na totalne szaleństwo i „Drobna zabawa” to jest właśnie to. Nie będzie ciężkich rozkmin czy hardcorowego klimatu. Będzie za to wakacyjnie, lekko i niezobowiązująco.

Przypominamy, że na tej stronie nowaplyta.pl/magiera dostępny jest preorder limitowanej edycji, który zawiera: dodatkowe numery, wlepy, autograf oraz specjalny dodatek, który poznamy wkrótce.

Polecane

Share This