Skiba zaatakowany przez byłą żonę. Artysta odpowiada

"Będzie wciskać swój kit mediom i można na tej podstawie nakręcić płaczliwą serię pt. 'Oszukana'".


2024.07.10

opublikował:

Skiba zaatakowany przez byłą żonę. Artysta odpowiada

foto: Karol Makurat / tarakum.pl

W marcu 2023 r. sąd orzekł rozwód Renaty i Krzysztofa Skibów. Członek Big Cyca zdążył się od tego czasu ponownie ożenić, tymczasem była partnerka artysty, która dotychczas stroniła od aktywności medialnej, zaatakowała go w wywiadzie dla serwisu ShowNews.

Jeśli ma się coś do zaoferowania jako artysta, to nie ma potrzeby sprzedawania dodatków w postaci scen z życia rodzinnego. (…) Im mniej artysta ma do zaproponowania jako twórca, tym bardziej chce zwrócić uwagę byle czym, żeby istnieć medialnie i wywoływać emocje. (…) Zresztą mój były mąż kiedyś uważał tak samo, był zachwycony tym, że nigdy tej zasady nie złamałam i nie imponował mi medialny blichtr. Zawsze szydził z takich zachowań i takich sytuacji, które teraz sam prezentuje – mówiła Renata Skiba, zarzucając artyście szukanie atencji.

SPRAWDŹ TAKŻE: Cleo podarowała Donatanowi… las. Ale to nie jest jakiś zwykły las

Członek Big Cyca szybko zareagował na wywiad byłej żony, publikując w mediach społecznościowych wpis zatytułowany „Renata robi show”. Post szybko zniknął, ale zdążył rozejść się po sieci.

Moja była żona Renata, mimo że od rozwodu minęło już półtora roku, nadal pielęgnuje w sobie urazy, jad i złość, czemu daje aktywny wyraz udzielając kolejnych wywiadów do g***omediów. Niedawno zrobiła piękny prezent prasie plotkarskiej, powtarzając swoje bajki.

Nigdy nie komentowałem jej wypowiedzi, ale ponieważ robi się z tego turecki serial, to napiszę tylko, że moja ex żona jest z zawodu lektorem łaciny, ale pewnie niebawem zostanie lektorką komedii romantycznych. Polska komedia jest od pewnego czasu w zapaści i taki zastrzyk pomysłów pani Renaty, może skutecznie ożywić i odświeżyć gatunek. Pewnie co jakiś czas będzie wciskać swój kit mediom i można na tej podstawie nakręcić już płaczliwą serię pt. „Oszukana 1”, „Oszukana 2” i wreszcie „Oszukana 3” – napisał.

Polecane

Share This