Skillet na dwóch koncertach w Polsce


2016.07.26

opublikował:

Skillet na dwóch koncertach w Polsce

Znamy support i ceny biletów.

Mająca na koncie ponad 11 milionów sprzedanych płyt i dwie nominacje do Grammy formacja Skillet wraca do Polski na dwa koncerty. Muzycy wystąpią w  Warszawie i Krakowie. Oba koncerty otworzy zespół Red Sun Rising.

Skillet zostało założone w Memphis w 1996 roku. Autorzy hitu „Monster” już 5 sierpnia wydadzą swój dziewiąty album „Unleashed”, który ma być jeszcze głośniejszy niż poprzednie dzieła kwartetu. John Cooper z zespołu tak mówi o tym wydawnictwie: Po premierze „Rise” nie chciałem, by nasze kolejne dokonanie było pod względem emocjonalnym tak ciężkie. Chciałem za to, by ludzie poczuli łączność między sobą, jak i z muzyką, której słuchanie będzie dobrą zabawą, a wiele utworów pozwoli fanom na śpiewanie całych tekstów razem z nami.

Dwie płyty zespołu: „Collide” i „Comatose” były nominowane do nagrody Grammy, „Awake” i „Comatose” pokryły się w USA platyną. Gwiazdy Impact Festivalu i klubowego koncertu z 2014 roku, ponownie zawitają do naszego kraju, tym razem właśnie w ramach „Unleashed Tour 2016”, promującego nowy krążek.

Przed Skillet wystąpi formacja Red Sun Rising. Pochodzący z Akron w stanie Ohio zespół zaprezentuje m.in. materiał z wydanego rok temu krążka „Polyester Zeal”, który został wyprodukowany w Los Angeles i wspiął się na 11 miejsce sprzedaży w USA w kategorii Hard Rock. To, co robimy, to nie jest współczesna muzyka rockowa, to bardziej nowa alternatywa. Przez nasze piosenki chcemy opowiadać historie, które poruszą słuchaczy – deklaruje wokalista i gitarzysta zespołu, Mike Protich. To będzie pierwszy występ w Polsce post-grunge’owców z Red Sun Rising.

27.11. – Warszawa, Stodoła

28.11. – Kraków, Kwadrat

Bilety::

89 PLN – miejsca stojące

129 PLN – miejsca siedzące na balkonie (tylko w Warszawie)

Sprzedaż wejściówek rusza 29 lipca.

{facebook}

Polecane

Share This