Skłócone legendy przed koncertami The Game’a


2019.02.07

opublikował:

Skłócone legendy przed koncertami The Game’a

fot. P. Tarasewicz

The Game wraca do Polski, by po raz pierwszy w swojej karierze zawitać do Wrocławia (21 marca, A2) i Poznania (22 marca, B17). W stolicy Wielkopolski przed raperem z Compton wystąpi Peja, natomiast imprezę we Wrocławiu rozkręci… DJ Decks, który przez lata współtworzył z Peją Slums Attack.

Artyści zakończyli współpracę w 2015 roku. – Z racji tego jak długo współpracowaliśmy i szacunku, jakim darzę Darka, powiem tylko, że nasze drogi rozeszły się w dość niespodziewanych dla mnie okolicznościach. Nie jest to wyłącznie moja decyzja, dlatego nie ukrywam, że jest mi również z tego powodu przykro – komentował wówczas Peja i tak naprawdę do dziś nie dowiedzieliśmy się wiele więcej na temat okoliczności ich rozstania.

We Wrocławiu pojawią się także DJ Taek, który w 2018 wydał wspólnie z Decksem mixtape „Najlepsi z najlepszych” oraz DJ Gavor BWS.

Organizatorzy informują, że marcowa wizyta Game’a to jego ostatnia podróż do Polski. Raper zapowiedział niedawno album “Born to Rap”, który ma być jednocześnie jego ostatnim krążkiem w karierze.

Bilety na wrocławski koncert trafią do sprzedaży jutro o 10:00. Ich ceny wynoszą 120-150 PLN. Wejściówki na występ w Poznaniu są dostępne już teraz i trzeba za nie zapłacić 120-140 PLN.

Polecane

Share This