Skrzyżowanie Kultur w sieci


2009.06.27

opublikował:

Skrzyżowanie Kultur w sieci

Dużo multimediów, kompletny zestaw informacji na temat artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji Festiwalu, niezbędne informacje dla publiczności i dla mediów, bogate archiwum poprzednich edycji, nowoczesny design. Tak prezentuje się nowa witryna Skrzyżowania Kultur, która ruszyła 26 czerwca br.

Strona główna wita internautów zestawem najświeższych informacji dotyczących Festiwalu – jego gwiazd, spraw organizacyjnych itp. Dzięki zakładkom w lewym menu można zapoznać się z ideą Festiwalu, jego artystami, Radą Programową i partnerami. Dostępne są też liczne materiały multimedialne – od fotografii poprzez różnego rodzaju materiały audio aż po wideo. Całość dopełniają bogate archiwum, interaktywny kalendarz, zestaw materiałów dla mediów, informacje o biletach oraz bezpośrednie linki na profile Festiwalu na portalach facebook.com i myspace.com. Uwagę zwraca także świeża, nowoczesna i barwna oprawa graficzna serwisu.

– Tegoroczna edycja Festiwalu to dla nas ważny etap rozwoju, który przyniesie sporo zmian. Wraz z ewoluującym Festiwalem musi oczywiście ewoluować jego witryna. Musi być coraz nowocześniejsza, coraz bogatsza i przyjaźniejsza internautom – mówi Andrzej Matusiak, dyrektor Stołecznej Estrady. – Włożyliśmy w nią sporo pracy i mamy nadzieję, że publiczność szybko ją polubi. Serdecznie zapraszamy do częstych odwiedzin!

Strona jest dostępna pod adresem www.festival.warszawa.pl.

Polecane

Share This