Skubas w zimowej odsłonie projektu Dilmah


2015.01.27

opublikował:

Skubas w zimowej odsłonie projektu Dilmah

Zmieniające się pory roku wyznaczają rytm ukazywania się kolejnych części muzycznego projektu Dilmah. Właśnie nadszedł czas na kolejną odsłonę cyklu „W rytmie natury” – do projektu dołączył utalentowany gitarzysta i wokalista Skubas. Teledysk do jego utworu „Brzask” ujrzy światło dzienne już na początku lutego.

Cykl „W rytmie natury” to przedsięwzięcie marki Dilmah realizowane z polskimi artystami. Dotychczas zrealizowane klipy do piosenek „Lato 1996” zespołu Mikromusic i „Na wróble” Meli Koteluk obejrzało już ponad 600 tysięcy miłośników dobrej muzyki. Wkrótce cykl wzbogaci się o kolejny, trzeci już teledysk – będzie nim video do utworu „Brzask” Skubasa. „Brzask” to także trzeci singiel promujący ostatnią płytę Skubasa o tym samym tytule.

Skubas to utalentowany gitarzysta i właściciel charakterystycznego wokalu. W 2012 roku wydał swoją pierwszą płytę „Wilczełyko”. Debiutancki krążek zapewnił mu nominacje do Fryderyków w kategoriach Debiut Roku oraz Utwór Roku. We wrześniu 2014 roku ukazała się jego druga płyta „Brzask”, na której znalazł się utwór „Nie mam dla ciebie miłości”. Piosenka dotarła do 1. miejsca Listy Przebojów Trójki.

Muzyka Skubasa to niezwykłe połączenie folkowo-grunge`owego brzemienia gitary i delikatnego, hipnotycznego wokalu.

Oficjalna premiera klipu „Brzask” została zapowiedziana na 3 lutego.

Polecane

Share This