Skunk Anansie zaprezentowali nowy singiel


2019.07.05

opublikował:

Skunk Anansie zaprezentowali nowy singiel

foto: P. Tarasewicz

Skunk Anansie przygotowali dla swoich fanów nie lada niespodziankę – zupełnie nowy, znakomity singiel. Surowy i refleksyjny, emocjonalny i polityczny kawałek traktuje o tym, jak daleko można się posunąć w zdobywaniu miłości, ale też co można zrobić aby zdobyć władzę – taki właśnie jest utwór „What Do You Do For Love”. To klasyczny utwór Skunk Anansie, którego można posłuchać na platformach streamingowych.

Najtrudniejsze do napisania są piosenki polityczne, dlatego staramy się ich unikać. One powinny same wychodzić z człowieka z powodu udręki, ale często brzmią nieszczęśliwie i wtedy wpadamy w stare stereotypy. To powoduje wściekłość. Natomiast miłość wydaje się być powodem, dla którego ludzie robią nienawistne rzeczy. Tego nigdy nie byłam w stanie zrozumieć – mówi o nowym singlu Skin.

Utwór „What Do You Do For Love” to pierwszy premierowy materiał Skunk Anansie od wydanej w 2016 roku płyty „Anarchytecture”. W tej chwili zespół jest w trasie promującej koncertowy album „25LIVE@25” wydany w tym roku z okazji 25 – lecia działalności zespołu, na którym duża część materiału została zarejestrowana w Polsce.

Polscy fani usłyszą z pewnością „What Do Toy Do For Love” podczas koncertu Skunk Anansie, który odbędzie się podczas Pol’and’Rock Festivalu.

Polecane

Share This