Slash prezentuje „Mind Your Manners” (wideo)


2018.08.18

opublikował:

Slash prezentuje „Mind Your Manners” (wideo)

foto: mat. pras.

Mimo zajęć związanych z Guns N’ Roses i święcącą triumfy trasą koncertową „Not In This Lifetime” Slash nie zaniedbuje swojego solowego projektu. 21 września ukaże się nowy album Slash featuring Myles Kennedy & The Conspirators. Wydawnictwo otrzymało tytuł “Living The Dream”. We wrześniu Slash i jego zespół ruszą w trasę koncertową po Ameryce Północnej. Póki co nie wiadomo, kiedy wybiorą się do Europy, ale niemal na pewno stanie się to w 2019.

Kilka tygodni temu poznaliśmy pierwszy singiel zapowiadający „Living The Dream” zatytułowany „Driving Rain”. Teraz czas na kolejną premierową piosenkę „Mind Your Manners”. Oba utwory doczekały się tzw. „statycznych klipów.

Na nowej płycie Slasha, Mylesa Kennedy’ego i Konspiratorów znajdzie się 12 utworów. Oto tracklista materiału:

1. The Call of the Wild
2. Serve You Right
3. My Antidote
4. Mind Your Manners
5. Lost Inside the Girl
6. Read Between the Lines
7. Slow Grind
8. The One You Loved Is Gone
9. Driving Rain
10. Sugar Cane
11. The Great Pretender
12. Boulevard of Broken Hearts

 

Jak Aerosmith

Poprzedni singiel, piosenka „Driving Rain”, pamięta jeszcze czasy trasy koncertowej promującej poprzedni album. – Pamiętam dokładnie, że próbowaliśmy ten riff po raz pierwszy z chłopakami z zespołu podczas trasy promującej album “World On Fire” w hali w New Hampshire – wspomina gitarzysta. – To fajny gitarowy fragment, na którym zaczęliśmy budować resztę utworu na dalszej części trasy. Skończyliśmy w tym roku, a Myles Kennedy wymyślił wspaniałą melodię wokalu.

Riff Slasha przypomina mi stare nagrania Aerosmith. Jest w nim trochę funku, co przykuwa uwagę. Jeśli chodzi o tekst, jest to historia o kimś, kto pracuje w drodze – może to być muzyk, może też obwoźny sprzedawca. Co ciekawe, ten facet ma uzależnioną dziewczynę albo żonę, która co chwilę traci grunt pod nogami. To z kolei powoduje, że gość musi wracać do domu, by ratować ją i związek – dodaje wokalista Myles Kennedy. Z piosenką „Driving Rain” możecie się zapoznać wchodząc na tę stronę.

Polecane

Share This