Slash w Roadrunner Records


2009.11.04

opublikował:

Slash w Roadrunner Records

Album nosi tytuł po prostu „Slash” i jego premiera przewidziana jest na wiosnę 2010 roku.

Slash to ikona sceny muzycznej. Jego utwory, styl gry na gitarze i występy w takich zespołach jak Guns N` Roses, Slash`s Snakepit, Velvet Revolver oraz udział w innych projektach, inspirowały i dostarczały rozrywki milionom ludzi na całym świecie. Od premiery albumu „Appetite For Destruction” Guns N` Roses w 1987 r., krążek ten ciągle pozostaje najszybciej sprzedającym się albumem w historii muzyki. Slash to jeden z najbardziej cenionych i najlepszych giatrzystów swojego pokolenia. Magazyn „Time” w swoim sierpniowym wydaniu, uplasował go na pozycji #2 na swojej liście 10 Najlepszych Gitarzystów  Gitary Elektrycznej Wszech Czasów.

Już teraz wiadomo, że na debiutanckim albumie solowym Slasha będą gościć najważniejsi przedstawiciele świata muzyki rockowej i nie tylko. Będzie to jedna z najbardziej oczekiwanych, przyszłorocznych premier.

Firma Roadrunner Records, która na muzycznym rynku działa już od 1980 r., jest obecnie jedną z czołowych wytwórni muzycznych, a wydaje płyty takich artystów jak m.in. Nickelback, Slipknot czy Machine Head.

Tagi


Polecane

Share This