Śląsk: MaxFlo charytatywnie. Przyłączysz się?


2013.12.07

opublikował:

Śląsk: MaxFlo charytatywnie. Przyłączysz się?

Stało się już tradycją, że ekipa z MaxFloRec w grudniu bawi się w św. Mikołajów. Do tego prezentami obdarowuje nie tylko potrzebujących, ale i pomagających. Nie zawodzą też fani wydawnictwa. W ramach ogłoszonej kilka dni temu na Facebooku Wielkiej Akcji dla Dzieciaków osobiście przynieśli kilka ładnych kilogramów słodyczy, książek, zabawek, kolorowanek i kredek. Z tych podarunków powstaną paczki dla dzieci z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach–Ligocie oraz z katowickich Domów Dziecka. Ludzi dobrej woli agencja wynagrodziła pakietami oryginalnych wlep.

Teraz MaxFloRec szykuje się do V edycji MaxFloXmas, która już za dwa tygodnie – 19 grudnia (czwartek) między godz. 18 a 19. Jak zawsze przed Wigilią Bożego Narodzenia

zorganizowana zostanie zbiórka karmy, koców i innych artykułów dla potrzebujących zwierząt w górnośląskich schroniskach. Najbardziej pożądana będzie karma dla małych kotków i szczeniąt.

{reklama-hh}

Ambasadorami tegorocznej akcji zostali: Rahim, Bob One, BU, Skorup, DJ Hopbeat i DJ HWR. Spotkacie ich 19 grudnia (czwartek) między godz. 18 a 19. Rozkład jazdy poniżej:

Gliwice, pub Gramofon – Skorup, DJ Hopbeat, DJ HWR,

Mikołów, klub Fraktal – Rahim, BU,

Katowice, 12Cali VinylShop – Bob One.

Oprócz spotkania z artystami wydawnictwo szykuje też drobne upominki. A skoro o upominkach mowa, te czekają również klientów MaxFloSklepu. Ruszyła bowiem coroczna akcja XMAS. Codziennie pojawia się nowa promocja pakietowa. Szczegóły na sklep.maxflo.pl.

Polecane

Share This