Dwa Sławy: „Wydajemy się sami. Winien tak robić każdy”


2017.10.01

opublikował:

Dwa Sławy: „Wydajemy się sami. Winien tak robić każdy”

foto: mat. pras.

Opublikowany w czwartek singiel „Zdejm czapkę” jest pierwszym numerem zapowiadającym nowy album Dwóch Sławów. Rado i Astek zapowiedzieli premierę krążka na 2018 roku. Po pięciu latach współpracy i wydaniu trzech płyt artyści zdecydowali się opuścić szeregi wytwórni Embryo Nagrania i powołać do życia własny label X2. – Wydajemy się sami, bo zawsze chcieliśmy być sobie sterem, marynarzem i tatuażem. Poza tym sądzimy, że tak winien robić każdy twórca – półinteligent, który zachował chociaż kapkę grosza w materacu – komentują na fanpage’u artyści informując, że założyli wytwórnię na własne potrzeby, a nie po to, by wydawać w niej płyty innych artystów. – Nie mamy jednak mokrych snów o ekspansji, dlatego też nie nadsyłajcie, prosimy, Waszych demówek – apelują Rado i Astek.

Dwa Sławy uspokajają wszystkich, którzy doszukują się w ich rozstaniu z Markiem Dulewiczem i jego Embryo konfliktów. – Nie było kłótni, afer, tłuczenia talerzy. Z Markiem rozeszliśmy się w zgodzie, obie strony podjęły i uszanowały tę decyzję. Dużo się od niego nauczyliśmy i jesteśmy wdzięczni za te 5 lat, bo wychodzimy stamtąd jako dużo bardziej wise niggas – zapewniają Rado i Astek.

W opublikowanym na fanpage’u poście artyści przepraszają także za brak obiecywanego teledysku do „ATCS” z płyty „Dandys Flow”. Rado i Astek rozwiewają przy tym nadzieje na to, że klip kiedykolwiek się ukaże. – Musimy Was przeprosić, bo na koncertach dokazywaliście i licznie przysyłaliście zrzutki z telefonów, ale wyżej wymieniony jednak się nie ukaże. Powody takiego stanu rzeczy zachowamy dla siebie, obiecując jednocześnie, że taka sytuacja już nie będzie miała miejsca, a część tych ujęć postaramy się wykorzystać w nowych rzeczach – deklarują.

 

 

 

Polecane

Share This