Slayer w całości do odsłuchu


2009.11.02

opublikował:

Slayer w całości do odsłuchu

Mowa o krążku „World Painted Blood”. Z nagraniami z płyty można zapoznać się jednak już teraz na profilu MySpace kwartetu.

Za produkcję materiału odpowiadali Greg Fidelman i Rick Rubin.

Perkusista Dave Lombardo: „Jesteśmy bardzo podekscytowani. Zaplanowaliśmy specjalne opakowanie tej płyty, udało nam się doprowadzić do realizacji naprawdę świetne pomysły. Trochę to trwało, w dodatku przez całe lato przewodziliśmy trasie Mayhem Tour, więc długo nie mogliśmy się poświęcić tej płycie w takim stopniu, w jakim chcieliśmy.” – mówi Lombardo, i dodaje – „Nagrywanie tej płyty było jednym z najwspanialszych przeżyć, jakich kiedykolwiek doznaliśmy. Mamy nadzieję, że fani to zauważą. W procesie powstawania „World Painted Blond” uczestniczyliśmy jako zespół bardziej, niż przy poprzednich płytach. Pomysły wszystkich zostały wysłuchane, sprawdzone i – jak sami usłyszycie – było to tylko z pożytkiem dla muzyki.”

Album ukaże się w następujących wersjach: limitowanej edycji CD z czterema różnymi okładkami, edycji deluxe (CD DVD) i na 180 gramowym winylu.

Oto spis utworów:

„World Painted Blood”

„Unit 731”

„Snuff”

„Beauty Through Order”

„Hate Worldwide”

„Public Display Of Dismemberment”

„Human Strain”

„Americon”

„Psychopathy Red”

„Playing With Dolls”

„Not Of This God”

W wersji deluxe nowy album formacji Slayer będzie zawierał materiał filmowy

Płyta DVD, która zostanie dołączona do wydawnictwa zawierać będzie 20-minutowy materiał video „Playing with Dolls”. Jest to 12-częściowa opowieść za którą stoi wielki fan Slayera, Mark Brooks (autor kreskówki „Metalocalypse”). Jak reżyser zaznacza nie jest to ani film fabularny, ani animacja – tylko coś unikalnego. Za inspirację posłużyły piosenki z „World Painted Blood”, a w szczególności „Playing with Dolls”, jednak w filmie zostały użyte fragmenty wszystkich 11 kompozycji z płyty.

Bohaterem tego dziełka jest psychopata, dla którego zabójstwa to hobby. Starannie dobiera ofiary. Wielką uwagę przykłada również do metody zabójstwa…

Tagi


Polecane

Share This