Slim Cessna’s Auto Club na pierwszym i jedynym koncercie w Polsce


2013.02.07

opublikował:

Slim Cessna’s Auto Club na pierwszym i jedynym koncercie w Polsce

Agencja koncertowa PW Events ma niezwykłą przyjemność zaprosić na pierwszy i jedyny w Polsce koncert formacji Slim Cessna’s Auto Club. Grupa z Denver pojawi się 9 maja w warszawskim klubie Powiększenie.

Muzyka SCAC zawiera elementy country blues`a, gospel, gothabilly i inne formy przywodzące na myśl psychodelię w stylu klasycznej muzyki amerykańskiego południa. Formacja nagrała pięć entuzjastycznie przyjętych albumów pod logiem wytwórni Jello Biafry – Alternative Tentacles.

Zebrali pozytywne opinie od wielu magazynów w Ameryce jak i w Europie. „Spin Magazine” i „No Depression” opisali SCAC jako najlepszy koncertowy zespół z Ameryki. „San Francisco Chronicle” natomiast określili występy formacji jako zawierające dwa razy więcej mocy i energii niż koncerty Nicka Cave`a.

Charyzmatyczni wokaliści na scenie na przemian wpadają w trans, nawiązując żywiołową interakcję z publicznością, zmieniając swój występ w rodzaj muzycznego kazania o niezwykłej sile rażenia.

Slim Cessna’s Auto Club scenę dzielili z takimi artystami jak Melvins, Johnny Cash, 16 Horsepower, Violent Femmes, Primus, Dresden Dolls, czy Munly.

SLIM CESSNA`S AUTO CLUB

9.05 godz. 20:00 Powiększenie

bilety: 45pln (przedsprzedaż) / 50pln (w dniu koncertu)

Polecane

Share This