Slipknot pożegna się ze sceną?


2021.05.20

opublikował:

Slipknot pożegna się ze sceną?

fot. mat. pras.

O nowej płycie Slipknota mówi się już ponad pół roku. Jesienią Corey Glover zadeklarował, że zespół pracuje nad następcą udanego znakomitego „We Are Not Your Kind”. Teraz te wieści w wywiadzie dla Download: Reloaded potwierdza inny filar grupy – Shawn Crahan, czyli Clown. Ale muzyk dzieli się przy okazji niepokojącymi wieściami. Czy nowy krążek grupy z Iowa będzie ostatnim w jej karierze?

Nie mogę zdradzić, ile utworów nagraliśmy, ale mogę wyznać, że zarówno ja jak i chłopaki jesteśmy bardzo szczęśliwi. Corey wzniósł się na nowy poziom wokalny, co bardzo mnie porusza. Napisaliśmy świetne piosenki, a mój ulubiony wokalista je zaśpiewał. Pierwszy raz wejdziemy do studia, mając gotowe teksty. Na razie mogę zdradzić jedynie, że jesteśmy w Los Angeles, tworzymy boską muzykę i dobrze się przy tym bawimy. Wszyscy są w doskonałych nastrojach – mówił Shawn.

Sprawdź także: Hey wraca na scenę po ponad trzech latach

Muzyk odniósł się także do tego, czy grupa postawi na kontynuację oblicza z „Wea Are Not Your Kind”, czy też spróbuje zmienić kierunek. Przy okazji Clown powiedział coś, co można odebrać jako możliwą zapowiedź zaprzestania nagrywania.

Nasza za każdym razem jest inna. Nie chcę malować cały czas tego samego obrazu. Moim zdaniem ten album pokazuje to, czego szukamy. To ostatnie pociągnięcie pędzla, zakończenie procesu, który wdrażaliśmy z Jimem od czasu „Vol. 3”. Myślę, że ostatni raz, chcemy to z siebie wyrzucić. Kto wie, co przyniesie przyszłość? – zakończył Crahan.

Polecane

Share This