Slipknot proponowali swojemu muzykowi „uwłaczający kontrakt”


2019.03.29

opublikował:

Slipknot proponowali swojemu muzykowi „uwłaczający kontrakt”

fot. Artur Rawicz / Show the Show

Atmosfera wokół Slipknot gęstnieje z każdym dniem. Grupa w kiepskim stylu rozstała się z Chrisem Fehnem, pisząc, że „on wie, dlaczego nie jest już członkiem Slipknot”. Muzyk grający na instrumentach perkusyjnych pozwał zespół, twierdząc, że jest okradany przez Coreya Taylora i Shawna Crahana, czyli Clowna. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Prawnik Fehna wyjaśnił w wywiadzie dla Rock Feed, że muzyk wyczuł, że grupa chce się go pozbyć.

Dali mu do podpisania uwłaczający kontrakt, który czynił go członkiem zespołu drugiej kategorii. Nie chcę zdradzać szczegółów, ale jeśli przez 20 lat poświęcasz swoje życie takiemu zespołowi jak Slipknot, wkładasz swoje serce, duszę, pot, krew i łzy, żeby ten zespół był jak najlepszy, a potem dowiadujesz się, że jesteś członkiem drugiej kategorii, to jestem pewien, że każdy poczułby się jak Fehn. On doszedł do wniosku, że nie okazują mu należnego szacunku.

Rozmowa z innymi prawnikami wykazała, że na początku Chris traktowany był na równi. Dopiero po tym, jak Slipknot osiągnął sukces, zaczęli traktować go jak kogoś gorszego. Sprawdzamy w tej chwili nie tylko to, jak zespół zachowywał się wobec niego, ale również jak traktowała go firma i management.

Jesteśmy pewni, że zespół chce pominąć Chrisa w nowych utworach, a on jest współtwórcą całego dotychczasowego dorobku Slipknot. Jego wkład wokalny i perkusyjny jest ważny na wszystkich płytach grupy – twierdzi Joel B. Rothman.

Polecane

Share This