Slipknot żegna się z perkusistą. „On wie dlaczego”


2019.03.19

opublikował:

Slipknot żegna się z perkusistą. „On wie dlaczego”

Niedługo przed rozpoczęciem trasy koncertowej Slipknot ma poważny problem. Grupa musi znaleźć następcę Chrisa Fehna, którego właśnie usunęła ze swoich szeregów. Muzyk grający na instrumentach perkusyjnych poinformował kilka dni temu, że złożył pozew przeciwko grupie, domagając się należnego wynagrodzenia za koncerty. Fehn twierdzi, że przychody grupy nie są dzielone w taki sposób, w jaki powinny według umów.

Reakcja grupy była łatwa do przewidzenia. Slipknot opublikował oświadczenie, w z którego dowiadujemy się, że Chris nie jest już jej członkiem.

Slipknot skupia się na nagraniu albumu numer #6 i organizacji koncertów na całym świecie, najlepszych w naszej historii. Chris wie, dlaczego nie jest już częścią Slipknot. Jesteśmy rozczarowani, że wolał wskazywać palcem i wysuwać zarzuty, zamiast zająć się tym co istotne i nadal być częścią Slipknot. Wolelibyśmy, żeby nie podążał obraną ścieżką, ale ewolucja jest nieodłącznym elementem życia – czytamy w komunikacie.

Slipknot Oświadczenie Chris Fehn

9 sierpnia do sklepów ma trafić nowa, promowana singlem „All Out Life”, płyta grupy dowodzonej przez Coreya Taylora. Wcześniej grupa przyjedzie do Polski. 25 czerwca Slipknot pojawi się na scenie krakowskiej Tauron Areny jako headliner pierwszego dnia Mystic Festivalu. Podczas dwudniowej imprezy wystąpią ponadto m.in. Testament, King Diamond, Emperor, Carcass, Trivium, Power Trip, Sabaton, Amon Amarth, Possessed, Withing Temptations, Munipical Waste, Soulfly i inni.

Polecane

Share This