Śliwa: „Gdybym miał życie opisać, złożyłbym album w dissach”


2021.04.20

opublikował:

Śliwa: „Gdybym miał życie opisać, złożyłbym album w dissach”

fot. kadr z wideo

Na kanale Step Records pojawiło się wideo do premierowego kawałka Śliwy „Rany”. W trzecim singlu zapowiadającym album „Pół życia za mną” gościnnie pojawił się John Mojo.

„Widziałem, jak te zwykłe p***y na mieście kozaczą / Widziałem, jak prawdziwi bandyci płaczą / Sztuką jest zacząć nowy rozdział, jakby się nie pisał / Gdybym miał życie opisać, złożyłbym album w dissach / To rodzaj bólu, który czuję nawet pod narkozą / Bliscy mają tylko jedną wadę: zbyt szybko odchodzą” – nawija w „Ranach” artysta.

„Pół życia za mną” trafi na rynek 21 maja. W sklepie preorder.pl trwa przedsprzedaż edycji specjalnej albumu zawierającej dodatkowy krążek.

Materiał będzie najwyższej jakości, a cały proces związany z wydaniem płyty odbędzie się bez komplikacji, które miały miejsce, gdy poznański raper pracował bez wsparcia jakiegokolwiek labelu – zapewnia wydawca krążka.

Sprawdź także: Śliwa, Vin Vinci i Nizioł zapraszają na noc w Gotham City

Promocja albumu ruszyła miesiąc temu wraz z premierą singla „Mój blues”. Raper nawiązuje w nim do swojej przeszłości, nawijając: „Nie zapomnę, jak gardzili mną w czasach, kiedy miałem przeciętne flow / Jedną parę butów i dres, i marzenie, aby uciekać stąd”. Kolejnym udostępnionym kawałkiem było „Gotham”, w którym pojawili się Nizioł i Vin Vinci.

Polecane

Share This