Śliwa i donGURALesko w nowym singlu Shelleriniego i Szpaaqa


2021.04.21

opublikował:

Śliwa i donGURALesko w nowym singlu Shelleriniego i Szpaaqa

fot. mat. pras.

Po 17 latach od wydania klasycznego albumu „PDG Rapertuar”, Shellerini i Szpaaq, ponownie spotkali się w studiu, aby wspólnie zrealizować nowy materiał. Epka „Kodakrom”, której tytuł nawiązuje do legendarnego i nieprodukowanego już filmu Kodaka, to sześć premierowych utworów, za produkcję których odpowiada Ceha, Lenzy, Mikser oraz Młody. Na początku kwietnia poznaliśmy pierwszy singiel „360°”, dziś czas na kolejny zatytułowany „Helikopter”. W premierowym kawałku gościnnie pojawili się reprezentanci poznańskiej sceny donGURALesko i Śliwa. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że obaj goście wydają w maju nowe płyty – DGE „Utwory rapowane, których można słuchać w domu, w aucie, albo w jakimś innym miejscu”, natomiast Śliwa „Pół życia za mną”.

Premiera „Kodakromu” już 30 kwietnia na wszystkich platformach cyfrowych.

Sprawdź także: Czterech raperów na płycie Kary

Mijający tydzień przynosi sporo atrakcji fanom Śliwy. Obok kawałka Shellera raper pojawił się także w opublikowanym dziś singlu „Meksyk” Vin Vinciego. Wczoraj natomiast otrzymaliśmy nowy singiel promujący „Pół życia za mną”. W kawałku „Rany” gościnnie pojawił się John Mojo.

„Widziałem, jak te zwykłe p***y na mieście kozaczą / Widziałem, jak prawdziwi bandyci płaczą / Sztuką jest zacząć nowy rozdział, jakby się nie pisał / Gdybym miał życie opisać, złożyłbym album w dissach / To rodzaj bólu, który czuję nawet pod narkozą / Bliscy mają tylko jedną wadę: zbyt szybko odchodzą” – nawija w „Ranach” Śliwa.

„Pół życia za mną” trafi na rynek 21 maja. W sklepie preorder.pl trwa przedsprzedaż edycji specjalnej albumu zawierającej dodatkowy krążek.

Polecane

Share This