Śliwa odnosi się do oskarżeń o niewysyłanie zamówionych albumów


2021.02.03

opublikował:

Śliwa odnosi się do oskarżeń o niewysyłanie zamówionych albumów

Śliwa / fot. Śliwa Facebook

„Śliwa ma syndrom Tomba?” – pytał przedwczoraj Glamrap, sugerując, że poznański raper nie wysłał fanom zamówionych przez nich płyt – potrójnych boksów Aspiratio Crew. „21 października Śliwa opublikował na swojej tablicy na FB preorder specjalnego, limitowanego boxa tzw. „Special Box 3CD”. Premiera jak i wysyłka płyt była zapowiedziana na koniec listopada. W grudniu ludzie zaczęli pytać, co z boxami. Śliwa mówił o jakiejś obsuwie spowodowanej aktualną sytuacją na świecie. Jasne, wszystko da się zrozumieć. W międzyczasie 7 grudnia wystartował preorder kolejnej płyty („Surprisetrack vol2”). 8 grudnia napisał dość długie oświadczenie na FB, które zdawałoby się wyjaśniło wszystko. Jednak poza wyjaśnieniami. Płyt jak nie było tak nie ma. Ostatni post jest z 14 grudnia, w którym to też zapewnia o wysyłce płyt i na tym się kończy. Oszukanych jest minimum kilka osób, które piszą komentarze na jego profilach w sprawie płyt. Kontaktowałem się z nimi i nikt łącznie ze mną nie dostał jeszcze przesyłki i nie chodzi tylko o boxy, ale również o płyty wcześniejsze jak i późniejszy preorder. Ja czekam od 9 listopada, ale są ludzie, którzy nie dostali paczek od lipca/sierpnia” – cytował swojego czytelnika serwis, dodając screeny rozmów fanów Śliwy w mediach społecznościowych.

Sprawdź także: Legenda rodzimej sceny remiksuje kawałek Belmondziaka

Raper odpowiedział, zapewniając, że płyty zostały wysłane i publikując serię dowodów – zdjęć zaadresowanych paczek oraz kilkadziesiąt fotek płyt nadesłanych przez słuchaczy. Niedługo później artysta opublikował także krótki komentarz do sytuacji, dziękując słuchaczom, którzy podzielili się zdjęciami swoich egzemplarzy, dowodząc tym samym, że zostały one do nich wysłane.

Reszta oczernia teraz moje nazwisko, pieprzyć to! Nie pierwszy i nie ostatni raz, ale nie dziwi mnie to, wiecie dlaczego? Ponieważ ZAWSZE kiedy wstajesz i zaczyna się dobrze układać, pojawi się ktoś, kto za wszelką cenę będzie chciał podciąć skrzydła😉 Dziękuję wszystkim fanom za udostępnianie na instastories zdjęć albumów 🖤 Jeszcze mnie przeprosicie pismaki 🖕 – skomentował raper.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Patryk (@sliwa_oficjalnie)

Polecane


Share This