Śliwa zaczepia Żabsona, ADM broni lidera Internaziomali


2022.03.12

opublikował:

Śliwa zaczepia Żabsona, ADM broni lidera Internaziomali

fot. mat. pras.

Pod koniec sierpnia w sieci pojawiło się wideo do singla „Rentgen”, którym Śliwa i DJ Decks promowali wspólną epkę „90’s Kid”. Od czasu premiery klip wyświetlono ponad 450 tysięcy razy, kawałek ma też ponad 400 tysięcy odtworzeń na Spotify. To niezłe wyniki, choć patrząc na liczby wykręcane przez polskich raperów trudno się nimi zachwycić.

YouTuber B4RRTTEK spropsował numer Śliwy, analizując go od strony technicznej w swoim cyklu „Rym za rymem”. Śliwa podzielił się tym materiałem ze swoimi fanami, pisząc:

Macie tu pięknie zobrazowane, jak to się robi, ale co tam… Nowy Żabson czy inny swagger to dopiero rozp****ol 🙃 „Nie zdobędę serc laików…”

Kąśliwa uwaga Śliwy doczekała się odpowiedzi ze strony ADM-a, którego tegoroczny krążek „ADM powstaje” ukazał się w barwach Internaziomali. Raper zaproponował autorowi „Pół życia za mną”, by policzył kiedyś rymy Żabsona, zamiast z urzędu go atakować. Śliwa zaproponował, że chętnie to zrobi i poprosił ADM-a, by ten podrzucił mu przykład dobrze złożonych wersów szefa Internaziomali. W odpowiedzi dostał fragment kawałka „A$AP Rocky”:

„Ale jestem tylko chudy, lecz nie wąski typ
Trochę A$AP Rocky, trochę ODB
Zwykły typek z ośki i japoński geek
Ale jestem typem z Polski, mam ja polski styl
Jest ze mną moja grupka, ze mną moja niuńka
Za mną droga trudna, przede mną nowa runda
Ja będę ciągle gonił mój hajs, a tobie nikt nie broni truchtać”

Zacytowane wyżej teksty nie zrobiły na Śliwie wielkiego wrażenia.

Twój pierwszy z brzegu przykład jego wersów jest serio przeciętny 🤷🏻‍♂️ Myślałem, że mnie zaskoczysz i ujrzę serio wielosylabowe rymy, a tu „wąski, japoński, polski” – stwierdził.

W odpowiedzi ADM stwierdził, że Śliwa nie jest jego zdaniem najlepszą osobą do krytykowania techniki Żabsona, bo w przeszłości składał bardzo proste teksty.

Uważam, że czepianie się Żaby w kwestii składania jest bezpodstawne, bo rzucał nimi, zanim ty wiedziałeś chyba o ich istnieniu. Od niedawna zacząłeś pisać je w bragga kawałkach imitujących panczlajny i zgrywasz wielkiego mentora techniki – ocenił ADM.

Śliwa póki co nie ustosunkował się do tego komentarza.

Polecane

Share This