Słoń i Dope D.O.D zapowiadają wspólne koncerty


2020.01.14

opublikował:

Słoń i Dope D.O.D zapowiadają wspólne koncerty

fot. mat. pras.

Na 14 lutego Słoń i Dope D.O.D zaplanowali premierę wspólnej epki. Niedługo później artyści dadzą krótką serię koncertów, podczas, których będą promować materiał.

Wydawnictwo zatytułowane „Sick6Six” to osiem utworów stworzonych przez polskiego rapera i holenderską grupę. Zgodnie z zapowiedziami, pojawi się kilku gości z zagranicy oraz jeden z Polski. Wśród producentów znajdziemy ścisłą czołówkę polskiej sceny hip-hopowej oraz nadwornego producenta Dope D.O.D. – Chubeatsa. Słoń o początkach współpracy z

Z Dope’ami poznałem się kilka lat temu przy okazji ich koncertu w Poznaniu i w zasadzie od samego początku złapaliśmy te same fale nadawania. Oprócz tego, że się prywatnie polubiliśmy, to wychowaliśmy się na tym samym rapie co bardzo ułatwia współpracę, bo mamy niemal identyczne podejście do muzyki. EP jest definicją rapu jaki znam i sam słucham, a różnorodność producentów urozmaica brzmienie całości. Bardzo się jaram tą współpracą, zapnij pas i załóż kask gościu – mówi o współpracy z Holendrami Słoń.

Słoń x Dope D.O.D – rozpiska wspólnych koncertów:

29.02 – Poznań, B17
06.03 – Wrocław, Zaklęte Rewiry
07.03 – Kraków, Kwadrat

Polecane

Share This